Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Segítségetek szeretném kérni! Van 1 problémám a vasal.Olyat csinál mintha meg szakadna a gyújtás 1 pillanatra,,,,és olyankor rángat-szaggat a moci,,,és ezt már csinálta tavaly nyáron is párszor,,de kezdi megint :-( A FI lámpa is néha világit,úra indításnál elalszik.É azt is meg figyeltem hogyha húzom neki,gyorsulok akkor nem csinálja.Csak ha rá állók 3-4-ezres fordulatra, 3-4 be és tartom a fordulatot akkor csinálja,és ha kezdi a betegséget be húzom a kuplungot olyankor az alapjárat is lent van 4-5 százon,,adok neki egy gázrántást és be áll az alapjárat normálisra..Volt aki gyújtást mondott,volt aki elektromos ácét,volt aki befecskendezés,stb.Gondoltam arra is hogy gyertya szarakodna,de azt mondják az nem rángatna ekkorákat ha meg állna 1 henger 1 pillanatra,,,Ez totál olyan érzés mintha a gyújtást kapcsolgatná le-fel valaki 2 másodpercenként! Csak a fura az hogy van hogy hetekig nem csinálja,,,aztán ha rá jön akkor meg 5-10 percenként, és csak azon a bizonyos fordulat tartományba,,,Ha valakinek van ötlete akkor megköszönöm:-)


Erre nem gondoltam.
azt hogy a felhőknek jó az izlésük!
Dupla X ben szálnak a felhők, ez mit is jelent.....?
Akkor hát szép estét.
estés.....
Benzingőzös jó reggelt.
Szép jó napot. Estés vagy mi van most.....
helló mindenki!
ámen!
Értem!

Akkor legyen mondjuk 15.
nos mint azt előre jeleztem,: csak a kiváncsiság vezérelt,kérdésem feltevésekor!
nem volt határozott vásárlási szándékom,hiszen nincs is rá szükségem.
csak hátha kérdezi valaki és akkor tudjam ajánlani.....
Királyom!

Nem tudom...
Itt elég meredek árak vannak (csak viszonyításképp) :
http://www.sakaldob.hu/araink....

Ennél természetesen barátságosabbra gondoltam,de nincs még konkrét elhatározásom.
Ha úgy gondolod tedd meg ajánlatod!
csak érdeklődés képpen!
milyazára?
Üdv Mindenkinek!

Ha valaki ingerenciát érezne hozzá van 2db összekötő csövem,amivel bármilyen (nem csavaros) dobot lehet csatlakoztatni a gyári leömlőkhöz!
Szép jó reggelt.

Mindenkinek jó motorozást a napos oldalon.
Sziasztok,szép napot mindenkinek!
Na igen mocis idő van,de csak ahová a nap süt :-)
Szép jó napot.
Rásütött reggel a hőmérőre a nap és 25°C ot mutatott 8 órakor. Kifutottam félkómásan, hogy átaludtam a hideget, de egyből felébredtem a fagyos árnyékos oldalon.....sajnos.
Jó reggelt!
helló xx !
:-)
Van még 3 hét árgaranciám.

Lőszerem már megvan rá.
Szerintem 32-ért nagyon megéri a szett, én ha volna dellám nem is gondolkodnék rajta!
Én gumit keresgélek hátra,,,,de azok se olcsók :-( Continentál lenne 27100ft,,,ez a legolcsóbb amit találtam,,,de szart se akarok rá venni,,,a következő ár 33-35-ezer,,,,ott már több márka közt lehet válogatni,,,
Igen egyenlőre én sem találtam jobbat.
Nézegettem németben is, de most 40 akciósan.