Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikő?
GáborXX !
köszönöm
futómű ügyben valaki tud segiteni?
Látod ezt a 2 milis peremet amire ráfexik a fejidom? Ugye a szóban forgó terméken ilyen nincs.
Ebből adódóan több probléma is felvetődött. Na és az esztétika....
Más tipusoknál elhiszem, hogy tökéletes!
De vannak a ,,más motorok" ,És van a CBR 1100XX SUPER BLACKBIRD . Ne hasonlitsd össze az összes többi japó csodával!
Nem erőszak ez hanem csak egy lehetőseg.Szar ha te így jártál ,ismerősök is ilyen plexikkel járnak és még nem volt gondja senkinek.Igaz egyik sem XX!
Akkor ,hogy Te is értsd!
Az XX-re nem jó! Én is eladtam belőle. Sőt! Az én motoromon is ez volt! Telefonba szivesen kiokositlak!
Nem szeretném ha legközelebbi közös gurulászáson, elszállna mondjuk a világitása Szigyinek! Ennyi!
Az elmúlt hetekben érkezett több mint 10 plexim mindenféle tipusra és mindenki elégedett volt vele!Pl ma vittem egyet Sedunak a gixer fórumról.Nem mindegy honnan rendelsz!
Üdv.

Publikus hogy mi vele a probléma? Nekem a Busán van ilyen, és nem veszek észre negatívumot.
Igaz nem Atix vagyok,de van 4:1-be Akra rendszerem...
Szerintem frankó!
Annyi van , hogy a közép állványt le kell szedni,mert nem fér el alul.
Ácsi! Nincsen problémám!
Én is vettem ilyen plekót, nem is egyet. És mivel ,,ős" XX-es vagyok, és a Szigyit is ismerem. Igy elmondtam Neki miért nem ajánlom! De ha Te is tudnád amit én, akkor nem is raktad volna ide!
Ennyi!
Szia!Neked mi a problémád?
atix még egy kérdés akra kipufogo rendszer 4-1 ben szerinted
Én nem erőltetném!
Egyébként a Plexi nem évjárat függő!1996-2009-ig ugyan az!
Nem szoktam, és nem akarom senki üzletét rontani! Ezért is csak telefonon. De erről a plekóról tudna mesélni Maister is!
helló na mesélj
szevasz érdekel de inkább számom az adatlapon
Szigyi!
Felejtsd el!
Szia!96-05-ig írja. ha érdekel keress mail-ben légyszi. bali105@t-email.hu
szevasz 2000 es xx hez is jó
Üdv Urak! Ha valakit érdekel XX-hez bubis plexi 13000-től tudok!
émmeg hallgatok egy kis c-verziós nótát......
halkan hallgatni tilos!
http://youtu.be/9TYkkvDycUw
Egy nagyobból!
Nekem sikerült egy kisebb vagyont összeraknom a válság óta.