Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ja!
Ha köszönni már fáj, legalább az adatlapodat töltsd ki!
Sziasztok!
Mol 15w50
Azt mondják most ez a menő...
Karbonmintásat tudok 3000 ft. Ugyan olyan mint az enyémen van.
gratulálunk a motorodhoz!
a motul jóóóó választás!
az adtlapodat pedig töltsd ki légyszives...köszike.
Én sima Honda olajat használok. Az évi 6000-es távomhoz, és nem tiltáson járáshoz (csak néha, a törődés végett) bőven elég.
Bár ez személyes vélemény, de nekem eddig a legjobban a Motul 300V jött be. Teljesitménye és mindene megváltozott pozitivan. Csak picit drága.....
most vettem egy xx-et milyen oljat rakjak bele mert le akarom cserélni
Megnézem. De sajnos a Honda szereti eltúlozni az árakat. Remélem most reális árban adják.
Hondáéknál láttam HRC feliratos, kevlár utánzatot. Árat ne kérdezz!
Srácok és srácinák. Valaki nem tudja hol lehet venni tankpadot? pontosan a benzinsapka külső nagy karika kellene.

Bár ez már kicsit durva, de elvárnám, hogy teli legyen a hátizsákjuk gombával, medvehagymával és nyulakkal. Persze, ha nem azért még haza viszem őket kicsit rossz szájizzel, de haza viszem.
"A végén ők kérnek meg, hogy vigyem haza"... azt a qrva motort!
Hmmm....hátha elkábultak már a sok kupuff gáztól. Vagy motorszeretők és odajönnek, hogy kipróbálhassák.
A végén ők kérnek meg, hogy vigyem haza.
Ha hangos motorral mesz, akkor egyet sem fogsz latni! (Qrva billentyuyet )
Te melyikre gondolsz?
Mert hétvégén terveztem egy gombászást meg medvehagymázást, de ha van mufi akkor viszek haza köretnek egyet.
Sajnos most nem fogunk elmenni. De Nektek már bérletetek van oda, szal egyszer úgyis megyünk.
Merre szoktatok menni? Szállás(vagy középstender és alvás)?
Jo reggelt!
Az van a Bakonyban is!
A tátrában van MuffLon ugye?
Jóóóó reggelt!

Esik, fene.............Jobb Reggelt!
Reggelt!
Hétvégén 2 napos tátry túra! Akit érdekel az
Szia!
Az enyém volt de óva intelek tőle! Nagy ívbe kerüld el, váztörött! Gondolom meg lett kókányolva + az adás-vételnél is volt valami gubanc már vele, mert utólag kaptam valami papírt a sünöktől!
Jó nektek!

Szépek a képek.

Én még ebben az évben nem lélegeztem Mátrai levegőt, pedig csak 60 kmre van.