Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudjátok!
a képeket a szokásos helyre kezdem feltölteni...
Huh ez fergeteges volt........
Szép Estét Mindenkinek!
Köszi srácok!
Itthon!
Köszönöm mindenkinek, jól éreztem magam!
És jót gurultunk....
Ne rohanj! Én is most értem haza! Jó volt menni ma is egyet!
Szia

Kések kb 15 percet

Üdv
Gábor
Igen, akkor az már nem erőszak!
Akkor elég ha csak akarom ?!
Ahol csak akarod! Elől, hátul, középen... Ahol csak akarod!
Nekem a gyári BT57 8500-at bírt, és még van a hátsón 1,5, az elsőn 1 mm. SOHA TÖBBET ILYEN SZEMETET!
Mindegy volt neki, hogy tél vagy nyár, gyorsítás vagy lassítás, egyenes vagy kanyar. Mindig megcsúszott.
Most Michelin Pilot Power van fenn, hát ég és föld. Messzemenő tapasztalatom nincs, 500 km után azt mondom, hogy ilyen lesz a következő is! Persze ha sikerül azt is "jóárasítanom". Az én stílusomnak bőven megfelel! Atix kolléga: Nem kérek kommentárt a stílusommal kapcsolatban!
Pedig jobban szeretek középen menni.
Kár ha ketten megyünk ilyen nincs
Lehet bók is! Egyébként semmi gondom nincs, ha lassabban megyünk. Majd Te mész elől Lucával, én meg felveszem a ritmusod!
Akkor ez most bók... vagy...

Veled legalább látok is valamit a tájból!
Huh, akkor megnyugodtam

Azt hittem hirtelen XX-ekkel olyan jó lógni hogy egy 600F-et, már észre sem venni

A sima corsa III. nálam eddig kb 5ezret ment el és még van benne 2-3 ezer tuti.Az elsőben még több bár nem annyira ragadós mint a Bt002r volt
Nektek meddig bírja a gumi? Nekem a pirrelli sc csak 6-7 ezret ment. De tapadt mintha ragasztó lett volna kenve reá!
Köszi Atix83!
Pirelli DIABLO SUPERBIKE.

Jó reggelt!
Jó reggelt!

Gumit vennék az XX-re és tartanék egy kis közvélemény-kutatást!
Kinek mi jött be a mocin?
Jelenleg még Pirelli corsa III. van fent!
Akkor halljuk ki mit használ!
Szép Reggelt Mindenkinek!


KÖSZI MINDENKINEK az infot!
indulok is
Szia Gábor ! A hétvégi számom : 30 4646946.
Igen tavaly próbáltam a K1300S -t , nem éreztem semmi különbséget, de egyet, az én fékem jobb, de ezt tegnap xy kolléga megerősítette, az újabb modelleknél voltak problémák... , de ezt majd személyesen.
Lassan már szervízt nyithatnék.
Az új S 1000RR meg egy állllllat , a fék : az agyam nem bírta a lassulást, amelyikkel mentem kivették a tiltást , 9 ezerig semmi extra, de onnét 14 ig akkorát tol bevérzik a szemem .( hátsó keréken 193Le)
Na a mai motorozóknak balesetmentes gurulást.