Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali

Székesfehérvár Kawasaki tesztnap?

Üdv
Gábor
Pályán mennénk? Nekem februárban sok volt a poroszkálás a lakott területeken (azt szigorúan betartom!) Hiába no, fostos vagyok! Ilyennek is kell lenni valakinek!
Milyen gépeket? Egyébként jól hangzik!
Természetesen nem , mivel 9 hónap nálam is kimaradt.
Amúgy egy kellemes 120-140 et szeretem, de természetesen alkalmazkodok hozzád.
A hova : B.boglár , ahol te is kipróbálhatnál ami a kedvedre való gép aztán amerre a szemünk néz ( meglátogatnánk LECSÓ64 et).
Persze csak ha nem velem szeretnél sebességi rekordokat megdönteni! A motorom képes rá, én még nem!
De szívesen! Mikor, hova?
Sziasztok ! Nálunk a Vasárnap a családé , viszont szombaton én mennék , esetleg djtoci nem jönnél?
Atix!

Hátsó sárvédő műanyag?
Tudom,már beszéltünk róla,de azóta se jártam pesten...
Azt nem lehetne, hogy szombaton menjetek? Csak egy kérdés, miattam ne szervezzétek át!
Mit néztél ki a magadnak?
Nekem a féklámpa izzók kellenének! Wiefiel costet?
Nekem az egész...
Már harmadik hete nincs motorom....
Urak!

Szombaton bontok egy XX-et! Ha valakinek kell valami, kérem időben jelezze!
Jóóóóó estét Mindenkinek!
Én személy szerint, nem bánnám ha eggyel több busmanos jönne....
Kik a klubtagok?
Ez nem egy nyílvános fórum?
Szép jó napot XX!
Kedves Club tagok,szimpatizánsok,és antiszimpatizánsok!
Vasárnap Motoroznánk 1 jót.
Mindenkit szívesen látunk,jelentkezzetek

Uticél:MÁTRA.! A fenti parkolóban 1 kávé kaja pia utánna át Egerbe fagyizni és visszaa Mátrán keresztül haza

Találkozó: Gödöllő Mol kút 10:00

1:pep
2:Maistear
3:Gáborxx
4:Atix
5: Pásztói motoros barátunk A nevét nem írhatom
6: ZoliCBR: NAGYON REMÉLJÜK
7: Robotosék SZINÉN BÍZUNK BENNE
8:?
Jó, hogy jöttél, nekem úgyis mennem kell!
Úgy látszik ez nála karmikus... Hajrá fiúk...hajime!
Hiába kérem, hogy MAGÁNBAN?! Ha az adatlapodon lenne elérhetőség, akkor oda írnék, de nincs...
Ember, ha már fórumra írogatsz, akkor legalább helyesen tennéd! Ezzel a helyesírással, stílussal és visszamutogatással csak magad járatod le!
Könnyen bejósolható volt ez a reakció. Természetesen még Te vagy felháborodva...
Íme egy isten típusú, utolsószó mániás ember, aki besértődött, mert a visszautasíthatatlan ajánlatára nemet mertem mondani. Engedd meg, hogy bocsánatodért esedezzem!
Bocs mindenkitől, hogy ezt itt és így. Bár úgy látom szereztünk pár kellemes percet!