Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

20-9549486
Ok! Az adatlapomon van email címem írd meg a tel számod , és válaszolok az enyémmel.
Hali

Ok várom:)

Üdv
Gábor
Szombat?
Reggel nyolcra kimegyek a buszmegállóba, ami a falun túl van, a lovarda után. Ott várlak. Holnap még értekezünk! Most mennem kell. Jó éjt!
Dél körül megcsörrentelek, hogy jössz-e!
Kb.: nyolc fél kilenc körül , de ha nektek korán van én lemegyek boglárra , aztán talizunk valahol út közbe.
Én az új S1000RR szeretném meghajtani, ezért szeretnék korábban menni , tavaly is sokan lettek 10 után.
Esetleg egy jó kis XX? Vagy mi lenne a cm3 minimum?
Három műszakban dolgozok, nekem az este 11 még korán van!
reggel 8 körül itt vagy?
Megpróbálok beérni a shell-hez 12.45-re. Remélem felszáradok addigra, mert mindjárt megyek éjjelre! Szombathoz van kedved?
Hát korán kellene indulni , mivel úgy tudom délig vannak.
OK Péter!
Tehát mikorra érnél ide? Ha aggregalnak van kedve jöhet?
Még semmit......
És lehet, hogy ez így is marad....egy darabig.....Nincs egy épkézláb motor ami tetszene is meg az ára is jó...
Hali

Ha jó idő van ok, induljunk 13-kor, és előtte nézzük meg azért az
új z1000 Kawát is Fehérváron.

Üdv
Gábor
A becsületes nevem: Kaufmann Péter , a haverok Vilinek hívnak , de ezt ki kell érdemelni.
Nekem OK, még úgysem mentem bömössel. Mikor indulnánk, illetve mikor érnél litérre, mivel úgyis erre kéne jönnöd.
15 órára vagyok előjegyezve, de nem akarok sietni, meg tankolnom is kéne, tehát legkésőbb 2-kor veszprémból az almádi úti shell-től.
Kaució nem kell , tavaly volt felvezető motoros, és egyszerre megy az összes tesztmotoros.
Én személy szerint nézelődnék, Lecsó Gelse falván lakik , és mivel nem tudok megenni egy egész grill csirkét ( nem férnék bele a ruhámba utánna) úgy is kell valaki aki megeszi a másik felét. ( meg van rendelve a csibe)
Hali

Mikor indulnál?

Üdv
Gábor
Egyébként neked (ha VFR750 nem bánja ) nem lenne kedved eljönni szombaton?
Ha jól tudom a nevüket: Motorcenter.
Elnézést a traktoroktól!
Hali

Nem teljesen igaz bányagépeket is:)
Melyik Hondához?

Üdv
Gábor
Csak hogy vegyek-e matricát, vagy döcögünk 50-el? Bár úgy több csajt megnézhetünk! Ott is kell kauciót lerakni, mert akkor marad a nézelődés, bár az sem rossz! Lecsó merre lakik onnan?
Egyébként visszafelé jöhetünk a tapolcai úton.
Nem! A kawasaki (valaki azt mondta nekem is) állítólag csak traktorokat gyárt!
A Hondához megyek a tesztkaravánra. Menni nem megyek, mert nincs zsé az önrészre, de megnézek egy eladó CBF1000-t. Hátha el akarja cserélni a gazdája egy jó kis XX-re. Te eljönnél?
A pályán menést hogy érted?
A teszt motorok Bömösök K1300S, K1300R, Gs1200 , RT...
A lakott terület pedig okés 50 .