Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

najóvan ám .engem meg hogy lehúztál
Na mi a kínod?
Gondolod fórumtárstól pénzt kérek nem!
egyszer mindenki esik sajnos
ha lenne annyi felesleges pénzem hogy vegyek olyan farmert akkor én vennék. de amúgy bőrruha legjobb spotcsizmával
én annyival nem h Balaton felé semerresenem tudok tépni .én biztos h hátul megyek majd
azon a képenn nekem ugy tünik hogy igen leül a motorod vagy ezt csak én látom igy?
gyere el..tedd fel az idomom és máris közelebb vagy a ruhához..
megmutatod nekünk is a rucit?

dehogy is nem csúszk az én éreztem tegnap mikor vittem a szerelőhöz a vasat. nem volt vész csak éreztem. és azért cseszneken ott másahelyzet szerintem. okosan megyünk ugyis szerintem. csak nem akar mindenki 200 tépni balaton felé. én legalább is tuti nem
... .....már bocs...így előre is... ...DE, kurvára szarul néz ki és rossz példát mutatsz, hogy te és az utasod sportcipőben, kivillanó bokával, sima farmerben nyomjátok a motoron(mert van a spidinek protektoros-kevlárszövött farmerje is!, de a luisban is láttam már )...ennél nincs gázosabb dolog....főleg ha elesel vagy oldalról neked koccan vki... ...és ezt betenni egy reklámba... .....sorry, de így ez nagyon gáz, látszik nem estél még ...ne is ess!... ...de sztem gondolkozz el amit írtam és teljesen jó szándékból...
akkor szarjál rá .majd jöhetsz látogatni.tudod hol találsz .2es szoba még mindig
dehogy csúszik az .egész jól tapad ...amíg pofára nem esek megin .
hogy lehet így kanyart venni
Most nem vagyok olyan ideg állapotban! Találtam egy fasza rucit de még 20 E kell hozzá ,de nincs!Mire meg lesz biztos elviszik!
üdv mester .egy műszaki vizslára kéne vinnem a gépet kegyedhez
hát akkor majd 15. én meglesem én az időtől ne mtartok annyira. a csúszós hideg aszfalt tól jobban.
híres lettem,tv-be kerültem

3:04
ezentúl mindenkitől csókolomot várok el
Na helló mindenki!
én rosszabbra emléxek .különben is minek tegyek fel képet ha 15-én úgy is látod ?vagy akkor úgy rendezem a dolgokat h az újságba bent legyen ...de akkor meg már nem azt látod h hogyan raktam össze
mer pont a másik irányba kellett mennem...de intett a csávó
igen akkor is meglesz tartva. nem lesz olyan vészes 8-10 fok körül
töltenék ha tellene fényképezőre .tesónak van csak.majd elkérem tőle valamikor de most mennek "nyarallani" .még a festése hátravan.lehet most le is szedem az idomokat meg a kereket is el kéne vinnem centíroztatni h 15-re meglegyen minden.bár elég szar időt mondanak.akkor is meg lesz tartva a tali ?
mérnem mentél utánna hogy megnézd a matricát?
Szia Dh, tölthetnél fel pár képet az újáéledt hondádról.
még jó h te jobban tudod h nekem merre van dolgom .hát pont nem a fejidomot néztem meg azon a max 5x5 centis martricát
dh motorral menté dógozni?
meg mit keversz te a hidonn nincsen neked arra semmi dolgod
motoros gyula dt-jén van auneres matrica a fejidomonn