Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak 1 idézet:"nem az győz akinek erősebb a kocsija,hanem az aki nem akar veszíteni" .ha nem akarsz menni akkor nem is fogsz
nem igazán értem,te estél törtél és én nem tudok menni.hol az igazság?
itt süt a nap ezerrel.szinte 200°C van .holnap megyek túrázni a városba és levadászok 1 pár markolatot kormányvéggel meg nézek féktárcsát.még a lámpa szárad és kész
nekem ezen a hétvégén is ki fog maradni az életemből a 2kerék.
pedig itt is jó idő van,majd megszakad a szívem mikor kinézek az ablakon
az első 2 km-em a félkész CB-vel
kuss
az elején igenis szerettem
nem eon-nál dógozik fater
valószinü hogy megyünk de időjárás függő
aszonta haverom hogy délelőt akar menni aztánn délutánnig akar motorozni
pája egész jó csak néhány hejen van egy kis sár
összeragasztottad már a biciklidet?
igazán nagylelkű vagy .akkor megyek és kiélvezem életem hátralevő részét
nem kell aggódnod,ma életben hagylak
persze a többiek nevében nem nyilatkozhatom
attól félek én is
most már írhattok,megérkezett a jó társaság velem az élen
kösz Gyuri...csütörtökön tudok beugrani, remélem addig meglesz még ...ha nem, hát becoptam, majd lesz másik...
ilyen társasággal csodálod?
egészen keveset írtatok 3 nap alatt
Köszi én maradok a rendes markolatoknál,de te csak használd nyugodtan a szövetbetétes slagot.
Ennyi féle zsugorcső? Fater az E-on nál dolgozik mi? Mutyi villanyóra plombázást vállal még?
Szombaton mentek?
Pálya milyen volt?
kedves tőled
Tudom én, hogy kemény motoros csajszi vagy, de azért még aggódhatok Kislányt én is sajnáltam, meg anyuciját is, mert egyik kedvenc munkatársam és eléggé megviselte a dolog.

hajrá, mire itt az igazi szezon tán már kész is lesz
Neked is szép estét és jó éjt Foxyka
ezek után el se merem képzelni hogy nézhet ki az NSR
van itthon zsugorcső ha az megfelel
1000V-ig szigetel meg egy életre kitart van kék, fekete, meg zöld-sárga
de akad még slag is ha az kell
Érdekes ..., én is pont a múlthéten gondoltam Rád, mi lehet Veled, mert már egy ideje nem nagyon látlak itt a fórumon.

Engem ne félts, erős leányzó vagyok!
Viszont szegény kislány, annyira sajnálom szegényt. Olyan kis pici és törékeny ehhez a betegséghez.

A design-al kapcsolatba már leadtam az elképzeléseim egy Gödöllői hölgynek, várom a látványtervet és ha olyan mint elképzeltem, már csináltatom is.

További szép estét Neked!

Ölellek!
Vannak olyanok is...
A közútkezelőket érdemes cseszegetni, mer' hajlamosak sokat ülni 1-1 papíron, én anno 2 hetet vártam egyre, amikor személyesen bementem + sóhajtozva elővették a kupac aljáról és nyomtak rá 1 pecsétet... Ennyi lenne az egész... a rendőrökre meg számolni kell 3-4 hetet... szal igazából már most sem vagyunk időben .