Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát akkor mennnyéééé!
Azt nem tudom,de vagy egy sztárnarancs pösti ügyvéd cimborám,aki mindenféle fasz kártérítési perekkel foglalkozik. Ő szokta mesélni,hogy mikért szokott perelni. Néha az agyam lefagy bazz,hogy micsoda baromságokér mekkora pénzeket húz le!
itt is elég sokan voltak,a napokban úgy alakult hogy amint egyre melegebb lett egyre több hengeres motorokat lehetett hallani
(hidegben 1hengeres enduro,majd túrás 2 henger de ma már jöttek a visitós négyesek )
dh pls msnre gyere fel
Ma előttünk is sokan mentek, majd megőrültem...
Rohadtul mehetnékem van már .
de kormányvégi szart cserélni kell meg baszod a kormányt is , hát a kipuf kapott meg a müszerfal eleje alég csunya horpadás nincs szerencsére
én ma nem láttam senkit .itt az udvarunkba mér nem motorozik senki ?
őszinte részvétem
ilyen népszerű lettem ?összehozom az embereket .amúgy mi karcolódott?nagyon durván v csak pici karc?horpadni nem?kormányvégsúly nem használt?
ugyan az a csávó helyszínelt aki a te balesetednél is DH, még meg is ismert az ürge
én ma elég sok motoros társat láttam a városba :D
jaja hát ritkán írok inkább csak olvasgatom a fórumot
de régen láttunk
nekem valami olyasmi rémlik h otthon nem is moshatsz kocsit .vagy csak vegyszeres cuccal nem mer belefolyik a földbe
Tököm tudja hogy árazzák,de kibaszott drága volt.
remélem jólvagytok ez a lényeg
Tenkjúú!
Szerintem a kocsi mosó ember is hibás volt valamennyire a balesetér. Ha egy kicsit utánakérdeztetek volna,szerintem a háztartási biztosítása (ha van neki) fizette volna cuccokat.Legalábbis ha elbaszol egy kutyát,és megvan a gazdája,arra fizetnek. Nem tudom mennyi lett a kár,de ha sok,akkor érdemes utánakérdezni a dolgoknak.
asszem ez sok volt nektek 1 napra
erre mongyák azt hogy a baj nem jár egyedül?
foganként árazzák te is megmondtad
Jimmym.
Ment a link.

kopogtató leadó hely

De ide is kiteszem, TUDOM nem az a fórum, de hátha valaki még le akarja adni.
Ááá... bazzeg...
a kormány ?amúgy ha kell én oda tudom adni az enyémet ami fent volt a krómos
Az nem ezüst,hanem fehér arany vagy platina,mert kb olyan árba volt!
hát nem hogy a túróba? a rendőr velszedette a vizet azt ennyi meg bele lett írva a jegyző könyvbe h száraz volt az út mindenhol csak ott nem a kocsimosás miatt
Aszta baszki,mocskosul szarul jártál.Remélem azért az asszonynak nem lett komolyabb baja! Nem próbáltad meg ráverni a kocsimosó emberre a balhét?
adjak hozzá játékot?unokatesóméknak talán még megvannak a kazik