Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mer aztán sok értelme lett volna beindítani a Thaliát csak azért h a szaros kis RS-t beindíccsam.valószínű ha holnapig indítózom akkor talán le is merült volna
Ha jól emlékszem nem azt mondtam ,hogy most hallottam ,hogy ........!Hanem csak közöltem mert eszembe jutott és hátha nem tudja mindenki.
a szülinapom pont nem esik bele.akkor tudunk inni .én biztos h csak a felvonulásra megyek el.kurvára nem érdekel h mi és kik vannak bent
mindjárt este van Gyuribácsi'
ezt mindenki rég tudta...
legalábbis akik el szoktak járni...
'reggelt gyerekek .
ezt már rég tudtam(belső ember vok )
Pusztán azért mert pancser!
Te nekem ne szóljál vissza!Az elöbb téptem szét egy karfiolt teljesen egyedül! Ó egyébként a Győrújbaráti tali Máj. 7-9
nem igazán értelek rutintalan gyerek,mérnem indítottad be a táliját?
ha meg azt beindítod az életbe nem fog lemerülni,én 20 percig bikáztam múltkor astra 40Ah-s akksiról corsa akksit,de a generátor még alapjáraton is eleget tölt vissza
.neked is ilyen fostalicskád van...csak az enyém jobb annál .csak a Tálijára kötöttem,de azér gondolkodtam előtte h mi van ha azt is lemerítem .de csak beindult.viszont kicsit meg kellett karburálni a szivató miatt.majd segíthetnél valamikor normálisan is belőni
Beindult a fostalicska? Mire kötötted a villany oszlopra?
hát nem egészen..
akkor kiegészítem
bikerina még mindig nem jutott el Jimmy falujába
így jó?
én meg a habokba.. má megint...
csoki fél az időtől így a simsont akarja ma kitolni
kalev egész héten szombatot tart
szulejmán csak beugrott
bogyooka nem akar elesni
cserjani félti a kawáját
Jimmy talán még él
Simo rájött h gitározni kéne
HMM.Ramirezék inni készülnek 1 hétig
az RS pedig beindult
Mi a nagy büdös helyzet fiatalok?Tömören jegyzetbe szedve.
néha-néha már itt oldalt is felbukkan a VFR reklám.intézkedtél vagy csak szimplán megijedtek tőlünk?
Reggelit a jónépnek!
Nem bántjuk mi senkinek a haját, kivéve ha a haja busa, de a Szaszának nem, mert ő is egyik hondább, mint a másik...
lesz ám erezd el a hajam mi...
Tudtam én, hogy kevés vagy te ehhez . . .
Most 7végén meg a HMM Szaszának lesz szülinapja, akinek az esküvőjén felvonultunk... Wroummm, az laza volt...
ééééénnnnnnnnnn iiiiiisssssssssssssssss!4



BOLDOG SZÜLIT!
Tegnap volt HMM Mamarazzi szülinapja, nem árulom el, hogy a 25., nehogy vén tyúknak tartsátok.
Szóval, kedves Mamarazzi:
Boldog Szüli-teg-napot kívánok!