Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem ezt irtam..
dh neked már rég csicsikálni kéne...
pontosan
de most én szégyejjem magam azér mer a többiek elmentek?
szégyen és gyalázat...
asszem hogy csak én marattam
csőővázz pupákok!
lehet hogy a szomszédjának nincsen fejszéje
nem is azt mondtam h azért ment tönkre mert nem gitár erősítő volt.akkor pontosítok.ezeket a házimozi rendszer meg hifi meg ilyen dolgokat nem ekkora teljesítmény elviselésére tervezték.csak az egyik fele ment szét a hifinek.a másik hangfal még mindig szól.haver még mindig él pedig panel és 25W
a hangfal az nem attol megy tönkre mer nem gitár erősitő van hanem kicsi volt a hangszóró az erősittő azmeg birta volna
én itthonn mókerótam má mindent amit csak lehet van saját készittésü hangfal meg 20 éves hangfal, gyári házimozi méjnyomó átalakitva másik házimozi lejáccóhoz és ha hirtelen feltekerem a hangot csutra akkor lelövi magát az erősittő és nem engedi hogy széjjelmennyen az egész hóbelebanc
de szerintem a társasházba a szomszédod előbb veri széjjel a hangfaladat egy fejszével mint hogy magátol elromojjon
ja én is szólót szeretnék venni márkájára sajna nem emlékszem de ezzel a gitárral volt koncerten is szal annyira szar nem lehet biztos nem a metroban kaphato 14ezres
na majd ha belejövök koncertezünk

de mára én búcsúzom
még így utoljára két klasszikus : http://www.youtube.com/watch?v...

http://www.youtube.
com/watch?v...
mi egyszer hifivel erősítettük ki a basszeromat,de nem bírta a kiképzést .kinyírod vele a hangfalakat.mindenképp gitárerősítő kell.
de a házimozit nemtudod összekötni a gitárral mer akkor nemkell különn erősíttő
valamit muszáj volt csinálni.mondjuk már égen játszottam mer nincs kivel,meg most törött kézzel se egyszerű .vegyél Jackson-t vagy ESP-t .én magamtól tanultam,de azért segített egy barátom.igaz ő szólón nyomja,de néha én is szórakoztam a 6 húrossal .mondjuk társasházba a 25Wos erősítő bőven elég.tapasztalat .
6 éve nyomod? az kemény
amúgy dobszerkó az nagyon felejtős nekem mert ugye társasházba lakom + tényleg drága + hely is kéne neki + nehezebb
gitárt oszt.társamtól szeretnék venni aki elég komolyan nyomta és profi gitárjai vannak , és erősítővel meg asszem hangológéppel jó áron (baráti áron ) adná oda
azt vesszük észre
hűha .na most megfogtál .talán 6 éve.egyszer fel is léptünk a suliba.osztálytárs mint dobos,a másik gitáros én meg mint énekes basszeros .Thunderstuck se olyan nehéz ám.akkor kezdj ezzel .nagyjából egy árban vannak.ha jót akarsz venni akkor a gitár+erősítő+effektpedál is kerül annyiba mint a komplett dobcucc
nekem aztánn mindegy hogy hogyan irok mer ha 20 év alatt nem tanultam meg akkor má nem is fogom meg nem is akarom
top gear, fifth gear, motorshow1 meg egyéb motorversenyek alap dolgok nálam is de esténként kell egy kis agyrohasztó south park
( de az istenért csoki egy helyesírás ellenőrzést nyomjáá be "ijen" "mejik" )
hát ez a fajta nem az én viláhom
persze gitárral meg jó hogy nem ACDC thunderstruck-al kezdjek
dobolni rohadt jó lenne csak sokkal drágább és nehezebb amúgy mióta gitározol?
hát nemtom hogy mejik jobb vagy rosszabb mer nem szoktam nézni egyiketse mer nálunk a tv-be nincsenek ijenek de van hejette top gear, fifth gear, garázs, tempo, grand prix, autómánia meg motorshow1 ezeket egész nap tudnám nézni
illetve bocs.nem tudok gitározni csak szeretek
ha már dob akkor valami értelmeset
én már tudok gitározni.ha bármi kell tudok segíteni benne.ezt tanuld meg először
ezt most remélem csak poénból írtad?
20centi hóba mi? énemeg majd gitározok ha lassan rászánom magam hogy megvegyem , de ez komolyabb lenne csak kicsit drágább is : http://www.youtube.com/watch?v...