Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát lehet hogy láttad a mikulást meg volt az eto parkolóba füst efekt de én lángokat nem láttam akkor
akkor ezek szerinte időutaztam volna?
mit kerestél a mikulásos felvonuláson?

na elmentem.ne keress,úgysem találsz meg
szent pétert én sem láttam.sem pedig kaput .de volt ott valami csávó akinek piros volt a bőre és volt neki 2 szarva .meg a háttérben tök jó lángeffektek voltak
az biztos
csodálom hogy nem jöttek újságírók.ezek a hétköznapi emberek azt sem tudják milyen ott lebegni szentpéter kapuja előtt
éppen nem ott.nem mind1 hol voltam?de jó volt.eszméletlen buli
te sehol nem voltál tudatilag
de nem a fejedbe voltunk
a fejemben addig is voltak hangok
egészen addig meg milyen csönd volt mi ?
nyögtél mint az újszülött az inkubátorban
attól félek én is
most ez nem a motorozással kapcsolatos...de azért jó lenne ha tényleg vigyáznátok rá... esetleg valami oldal kerék a motorjára vagy valami
nem is koppantam,hanem puffantam .vagy milyen hangot adtam kalev?azon kívül h fütyörésztem
majd mindig velünk jön/jöttök és nem lesz baj.
csak most féket kötünk a nyakára...
Nem lenne több értelme -.-" Mert rád nem lehet ép ésszel hatni...mert csak nyomod ezeket a jeleket a helyet hogy kicsit gondolkodnál...de mindegy mindenki a saját kárán tanul...majd te is koppansz egy rohadt nagyot...és akkor a jövök én az "én meg mondtam" mondatokkal... meg jobb ha ez családba marad...
ha sokat könyörögsz a modiknak akkor törölnek kommentet .mer itt több eredménye lenne ha elmagyaráznád?
nyugi Kalev itt vagyok :) csak közbe még szörfözgetek a neten :) meg lassan fürdeni se ártana elmenni...

DH ne akard hogy itt a fórumon megint elmondjak mindent részletesen amit már annyiszor neked is msnen megpróbáltam elmagyarázni... azt hisszem pöppet rohadtul ki lennél rám akadva...amit persze megérdemelnél de engem nem olyan fából faragtak
valaki elment.a fórumról.
innentől üres életemet a jófej pápaiak töltik ki
itt meg elaludtál mi?
jöhet.logisztika van a karon,a 3ból az egyik szakirány,nagyon nem áll messze tőlem.
persze közben kivasalom a ruhákat meg megkeverem a vacsorát...
minek akadtál ki?
meghaltam volna előbb is, csak megzavartatok
Abba most ne menjünk bele...