Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor menjél ki szépen.told ki a motort.indítsd be.és menj vele egy karikát.ő nem fog tüdőgyulladást kapni .attól h te érzékeny vagy mindenre attól még a motor elmegy nyakig érő hóban is
most dobtam el a havat és hamá kimentem
megnéztem a motort hogy mégis mivan vele
és a vakrozsda má megtámatta a féktárcsákat
nemlessz ez igy jó hogy még mindig esik a hó
ne is gyere .tudod kinek kellesz
nehogy az önindítót bikázd
Ma nem tudok menni ,de majd küldöm helyettem a kaszást.Jó?
az is kell ?az első indítási kísérleten már túl vagyok .szikra van az biztos.már talán egy-kettőt pöfögött is,de nem akarja elkapni .ha autóról bikázom akkor ugyanúgy kössem be a kábelt mintha aksit kötnék v csak az önindítót bikázzam?a benzin ennyi idő alatt nem fárad el ugye?még midig a régi van benne.amúgy ma is igazán meglátogathatnál .
vedd ki a gyertyát aztánn csöcsögtessél egy kevés kenzint a hengerbe aztánn ugy próbáld indittani mer lehet hogy a karbid elvan csesződve
nekem is csak igy indult be a multkor az nsr mer volt minden benzin is meg megtekerte csak nem akart robbanni
Benzint raktál bele? Előbb csinálj kb félliter keveréket és úgy indítsd majd mert kell idő mire az olajpumpa elkezdi a bekeverést.
Sztem 44-es körüli a méreted, de mindenképp próbálni kell, mert gyártók között is hatalmas eltérések lehetnek a méretek között!
Szal látatlanba ne rendelj be egy 44-est .
Én nem viszem el a balhét, ha utána nem lesz jó .
apuuuuuuuuu .persze h műxik .igaz tökig be kell tekerni az állítócsavart és úgy jó a holtjáték.most azt kéne kiderítenem h mi az anyámér nem akar elindulni.megyek megnézem van-e szikra.ja majd csinálhatnál nekem egy képet a jobb oldalidom hátsóféknél levő felfogatásáról.valami lemez van ott,de h melyik azt nem tudtam kideríteni .
Műkszik is a kuplung?Vagy csak vissza akasztottad?Szombat elvileg itthon vagyok.
Ja motoroztatok!Én azt hittem buliztatok!
jóéjccakát..
pontosan
igaz...
az lehet hogy neked a városba nemvolt hideg de én amire hazaértem má keztem fázni
ha már szép nem vagyok?
egyátalán nem volt hideg...
az qva isten azé hülye ne legyé..basszod
de akkor azér nem akartam menni mer sokat mentünk volna
a mikulás vonulásonn is 6 fok volt oda azér még elmentem
az a baj h nincs motorosruhám és sztem igencsak probléma lenn ha én csak úgy lemotoroznék 70 km-t .enyhén szólva legyilkolnának,ha nem vinne el a tüdőgyulladás
a múltkor 6 fok volt.akkor se jöttél.hurka vagy .ezt a tényt el kell fogadnod.ilyen időben az igazi motorosok motoroznak már csak
.I..
szegény motor