Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

felült ő is, de aztán mégis meggondolta magát .lehet rájött h rossz címet kapott
Reméljük!
De közegfelvezetést kérni kell!
Üdv mindenkinek!Lessz nyuszisfelvonulás?
másra én is vigyázok .magamra annyira már nem sikerült
Marcsika, Téged bármikor viszlek
Én idegeneket nem viszek, csak ismerőst.
Őket meg normálisan viszem.
Főleg az asszonnyal gurulunk, ő is szeret utazgatni, meg nem is fél, mert ugye nem tépem a szarvát, mikor együtt megyünk
elmész ám...(tök ismeretlen..) .I.. legközelebb üljön fel mögéd a hohér az...
mi a macskát hívjuk Lujzinak .szerintem abból is simán letudsz tagadni 600 ccm-et .én azért cseréltem az Apriliát mert akartam egy olyan motort aminek ha húzom akkor megy is .a CB-re meg ilyen tök ismeretlen emberek ülnek fel mögém h vigyem őket motorozni
Egyébként nevetséges áron adtam el.
80e-ért.
Annyi kellett a Lujzimhoz
Na ja...A Lujzi (XJ650) kicsit azért jobban megy, meg rendezettek a papírjai
Lehet hátizsákot is vinni rajta, meg azért túrázni jobb Vele
és képes voltál elhagyni az XJ650-ér?
Ja, így nézett ki:
Jaa
Volt ETZ-m, meg egy 125-ös yamaha RD-m is, amit többnyire én újítottam fel.
Sokkal egyszerűbb, mint a 4 ütemű 4 hengeres...
attól h 2 helyen megkérdezed még nem fogod előbb megtudni .majd mindennek eljön a ideje
mi a helyzet?beszélön vagy idess remélem készülsz a nyuszira is.. nekem már csinálják a zőőőőddd( ) nyuszifüleim..
Szent Ivánon rajta benne .de nem kell ám.azért köszi h felajánlottad.ha végképp semmi nem sikerül akkor jöhetsz .feltéve ha értesz az 1 hengeres 2 ütemű motorokhoz.még holnap végigpróbálok mindent.rákérdezek gedeonnál mit tanácsol .
most mi a tőőgy a bajod?
Hol laksz?
Valamikor megpróbálhatok odaugrani
elmondjam mi a nem szép ?...inkább hagyjuk is.
ttteeeeeeee gggyerek kihuzod a gyufát!
lopod a kapdbe jelem? nem szééép
nem akarod segíteni beröffenteni az enyimet is ?én már kikészülök tőle.már az aksit is lemerítettem a sok nyektetéssel.én a CB-be készültem olajat cserélni még nov 22 előtt.most már épp ideje lenne .áthozod én még szelepszárszimeringet is cserélek neked.videóból tanultam h kell
Csaókolom