Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és most hogy nekem is újra tanulnom kell már sajnálom szulejmán-t,kezdem érezni milyen is ez
hát akkor azonnal felkerekedek és addig vándorlok míg megtalálom ezt a bűvös torrentfile-t
vagy tanulok estig és elkérem havertól...
Sajnos nem ...
Ilyesmiket nem szoktam letölteni, szal passzolok...
Viszont ha megtalálod, engem is érdekelne, nagyon durva volt...
nem tudsz valami oldalt?a szokásos helyeimen nem találtam,nem tudják mi a jó,mit érdemes feltölteni...
Tudom, de akkor még nem láttam, hogy kenik el a Pets száját .
Az idei rájátszás brutálisan jó lesz .
"Brady mehet nyugdíjba"
ez már kiderült a Giants elleni döntőben ...életem legjobb meccse volt az NFL-ből .
már az előző meccsre is azt mondtad h a legjobb volt
Tegnap megnéztem a Baltimore-New England meccs ismétlését... Aki nem látta, azonnal töltse le! Az utóbbi évek legjobb meccse volt sztem .
Brady mehet nyugdíjba .
Na... visszaolvastam a tegnapi termést... kitettetek magatokért...
Szulejmán várom a képet...
Tegnap megvettem mindent az akrilozáshoz, szal már csak a képre várok...
ööö ...most épp szünetel...nem ér rá az ápolóm .úgy egyébként a tüdőm már működik.csináltak rajta egy reset-et .
Hello,üdv a nemnormálisak között
A 3. képed hol készült?
Aha.
Akkor mesélj arról, hogy hogy vagy, hogy áll a rehabilitációd?
Már ami publikus.
Naeztmostmá' kikérem magamnak...
Nem ér rá mindenki esténként a gép előt hesszelni & különben se inzultáld a seggem.
Hali!
Hurrá...
BollaGyuri

mikor szoktunk mi bármit is poénból írni ?itt mindig komoly dolgokról beszélgetünk
Poénból írtam csak!
Amúgy meg nem félek a verebektől.
vérebek nekem,Ramireznek vérmacskák,Jimmynek meg vérlovak vannak(mesterlövészekkel)
BKV-sztrájkos jóreggelt
ennyit már igazán visszaolvashatnál ...nem halsz bele,hacsak Jimmy nem engedi szabadon a verebeket ...vagy vérebeket ?
Jó reggelt Tróger Banda!
Mi a helyzet?
Összefoglalás?
És mi van az amerikai kapcsolattal?
Kéne, mint tanyára a villany!
megsértették a kisfiús lelki világodat ?...azért "öngyi" ne legyél...vagy hogy mondják ezt manapság
veled meghosszabbított örihari van... ha túl élem a holnapot taláááán megbocsájtást színlelek...de nem sajnálsz szóval kaptál egy nagy fekete pontot...

viszont most lépek...hívogat az ágyikóóó
Bátyus neked nagy a pofidra aludj jól meg álmodj szépeket...

Kalev...szia...
én?hogyan bántanám?
Jimmy mesterlövészei tényleg jól végzik a dolgukat de dh nem érdemli meg őket
na csak óvatosan...a rokonnyomat ne tessék bántani...ahhoz csak nekem van jogom...de most nem akarom...