Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na menjetek szépen a mérleghintára ne itt kakaskodjatok
Miért lennék kevés? Látod,csak egy mondat kellett kalevnak (aki még csak kezdő tanuló nálam,és a szakmába) és te máris egy hónapig csipkejózsikát játszol,aztán meg csak otthon nyomod az ágyat,és mindenféle kerti slag darabok lógnak ki az oldaladból!
Megint megy az osztás...
Diklekszás vagy,vagy csak a monitort nem látod rendesen? Azt írtam hogy PERSZE! Ha én nyomi,akkor te GYP-s!
kevés vagy te ehhez.mondtam hogy nyugdíjba kellene vonulnod
rohannék most azonnal ...ha tudnék rohanni
milyen fejsze te nyomi...
valamikor...csak gyözzem kivárni...
Dehogy akartalak eltenni! Ha el akartalak volna tenni,már rég alulról szagolnád az ibolyát! Látod Jacko is csak egyszer mondta vissza a meghívásomat,és mi lett a vége!Neked ez csak az első és egyben a legkisebb fokú figyelmeztetés volt!
akkor majd kiengesztellek ...valamikor
erről én nem tudok semmit .az a kalev dolga volt,de látod azt se tudta normálisan megcsinálni .tudom h el akartál tenni láb alól,de megszívtad ...még a legjobb embered is kevés hozzám
Persze,persze!
Megyek sziesztáz,öööö izé délutánra dolgozni!
.I.. neked is megint...de egyszer seggbe ruglak
Kalev már törlesztett! Milyen sikeres küldetésed volt? Hogyan feküdjünk kómába egy hónapig,vagy a szántsuk fel arcéllel az árkot,című küldetés?
"ezt se én mondtam"
késő ezzel már nem tudsz meghatni...
szerinted mire kéregetem oly annyira ?és a kalevtól mikor szeded be ?különben is a múltkor volt egy sikeres küldetésünk és még azt se fizetted ki
Mert kawa,és el van baszval!
Hy,zárva van a stresszkóó?

kapsz helyette egy Kawaformers-t.csak nem tudom mér 3 kereke van
Na te csak ne kérjél itt pénzt senkitől! Majd ha én megengedem,csak akkor kérhetsz! Főleg addig ne,amíg a havi védelmi pénzedet se tudtad ide adni!
.I..
nincs mit húszezer