Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg különben is én tehetek arról hogy DH esett egy nagyot? meg utasnak lenni imádok...
ezt a nagylelkűséget
de tudod mi a feltétele a kép elkészülésének?
HA VÉGRE ELKÜLDÖD HOGY MIBŐL ÉS MIT AKARSZ
amúgy nem vagyok olyan fiatal áprilisban leszek XX-es
Akkor még nagyon ártatlan lehetsz , mit keresel itt a csúnya motoros "bácsik" között?
Ha elkészül a kép & elégedett leszek a végeredménnyel, talán hozzájárulok .
hát figyu... én akkor estem depibe mikor szeptemberben DH nővérének esküvőjének a napján egy kislány végig magázott mikor kerestem a fodrászt mert mentem dh nővére után a fodrász hála sütijével. pedig még nem is töltöttem be a XX.-et
Nem lehet...
Már akkor is mély depresszióba zuhantam, amikor először köszönt 1 kisgyerek csókolomot...
ne máááááá' az olyan jóóóó :) csak nekem enged máááár meg :D
És hagyjuk ezt a "bá"-zász kisangyalom
múltkor találtam 1 oldalt, ahol volt 1-2 használható... de az age of empires 3-at már unom.
+ lejött 1 vírus is
még jó, hogy telefont gyorsabb újratelepíteni, mint a gépet...
ingyen lassan már levegőt se kapsz gyuribá
lehetőleg ingyen, mer' válság van
honnan lehet smartphone programokar letölteni?
micsoda tervek előbb bírd egy huzamban a napot a gép előtt... vagy sétálásban többet mint 30-45 perc...
akkor elég halk lehetett mert én nem hallottam .hamarosan én is majd egy 2T-t fogok üvöltetni egész nap ...ha gedeon végre összeszedi magát
Aztán mit csinálnék én a joggal? Max kettétörni tudnám. Sokáig robogóztam nyáron. Volt egy-két jó robogó. Aerox 100ccm, runner 125 aztán 180 ccm. A 180-as az nagyon fasza.
Mát megijedtem, hogy lecserélted a ktm-et vmi yamaha jog-ra .
PONTOSAN! Csutkón üvöltettem egész délelőtt! Elmegyek benzinér meg olajér,aztán folyt köv. Imádom a hangját meg a szagát!
Olyanom már nincs...
Milyen 2T-t?
Fátvágtál stihlel vagy mi?
Bácsi ám az öregapád,te takonypóóóc! Egész délelőtt egy 2T-t üvöltettem!
Mázli, hogy nem airsoftozni jársz .
hát ne is a headshot rossz dolog... már tapasztaltam... paintball meccs közben... védetlen területre két golyó
de túl lehet élni simán
értettük Gyuribá
mifféle célzás ?nem céloztam én senkire.még az hiányozna kap valaki egy headshot-ot
Jaigen... kb hajnali 1-re kitaláltam, hogy nézzen ki a kép .
Hatalmas mázlidra elég egyszerű lesz, nem lesz vele sok dolgod...
Gondoltam rá, hogy megcsináljam én, de szerencsédre nagyon lusta vok .