Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

el se hiszem .holnap nyugalom lesz akkor? szulejmán fent se lesz ha te elmész
na lassan én is léptem,holnap már a kivégzésem előtti nap lesz
fiúknap pacsi,lányoknak puszi,Suo...áhh szóval Kingának
Aztán nem teleírni a sportmotor hardverét péntek délelőttig!
a probléma hasonlít a "sok ökör miért jön velem szemben a sávomban" témára ami egy ámokfutóról szólt az autópályán.
de kalevinkára nem használhatod .szóval innentől neked
először el is küldtem melegebb éghajlatra .aztán mikor visszajött Hawaiiról azt mondta h felhasználja és kész.barátkozzak meg a gondolattal
Pápai fórumon Vicky hozza a formáját.össze kéne kötni veletek
"szerintem inkább most már mindenhová kísérgetni fognak...komoly felügyeletre szorulsz"
mennyit könyöröghetett neked Lucas-bácsi hogy használhassa a filmjében...
családban marad mivel én használom

na emberek...felszabadult végre a fürdő szóval lépek zuhanyozni...majd jövök vissza ne sírjatok nagyon míg nem vagyok itt
csak várjál tavaszig.utána én röhögök rajtatok
ezt mondom én is
mert oké hogy minket megtanítottak nem elesni de attól még nem hátrány 1-1 csesznekezésnél ha nem ezen múlik.
Na jólvan gyerekek, mára kocc, még kötelességeim vannak...
Szulejmán nemám nagyon elrontod az ifjú kalevalát ... vigyázz törékeny lelkére .
Jó8
na ezt a nevet csak 1 valakire használhatják .tudod meddig tartott mire tiszteletet szereztem ennek a névnek ?
Nincs is mivel jönnöd .
akkor jó
pont itt az összefüggés.attól h Győrben lax attól még elhívhatsz motorozni.de hát ha nem hát nem .akkor öri-hari 5 percig
ill. power 2ct
nyugalom ifjú padawan mindenre sor kerül
2 komponensűt kap
1 garnitúrával ezelőtt asszem pilot sport volt rajta 2 komponensű... az nagyon bejött... széle, mint a takony + agész jól bírta a közepe is
És hol itt az összefüggés?
Mivel sztivánon laktam, gondoltam összezörrentem a helyieket egy kis esti mókázás kedvért... anno ez nem sikerült.
Mostmár győrben lakom, itt elég sok motorost arcot ismerek, akikkel helyben össze tudunk járni, ha nem sértelek meg, nem járok ki sztivánra bandázni .
mutasd miben javuljak
tényleg? nem gondoltam volna... és milyen gyakran látod őket? mármint akkor ha nem vagy "beteg"
rendes gumit vegyél rá!
főleg ha pályára is akarsz menni pilot power 2ct alá ne add
.tesómék is Győrben laknak aztán attól még ugyanúgy a tesóm .
hát még dolgozni kell rajta egy picit :D de nem reménytelen eset