Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez csak természetes hogy nem te vagy a hibás! Én mindig ráfogtam valamire! Volt amikor mentem az erdőbe,aztán egyszercsak kinőtt előttem egy fa!
hát hogyne... biztos kergettek a kutyák xD
Már rég nem várom! Mondanám hogy hozd át,de azt meg nem tudod hogy hol lakunk!
hát valamivel szebben dolgom mint ő általában...
maradjunk akkor annyiban hogy vasárnap este 6 fél7 között msn-en lebeszéljük a részleteket :)
Nemis .
"remélem beléd több szorult mint a rokonodba"
te csak ne bántsd az én nővéremet jó ?
na de minek? .ezt nem tudjuk uh nem is biztos h én vagyok a hibás
Hajajj... féljek?
Ma már nem leszek msnen sztem, mer' p'ogram van...
Addig azért elmélkedj csak rajta...
Bízom a kreativitásodban , remélem beléd több szorult mint a rokonodba .
na akkor ezentúl majd várhatod a videódat .szabadságon voltam.nem kómában
Azért a szín ne stimmeljen .
Nagyon cunci lennél rajta a "kis" termeteddel .
Úúú... méghogy válság mi?
Mindjárt 2 XX -ed is lesz?
Igen. Valami ilyesmire gondoltam.
Egyszerre két utast is tudnék vinni.
felvettelek msnre... ott lesz majd kérdésem :) de minnél többször elolvasom amit írtál annál jobban értem xD
Akkor én már XXXX...
Márminthogy a busáról .
Ha hazaértem gyorsan átdobok egyet a sajátomról, asszem van róla 7 gigahyperpixelels kép .
Elvileg nem fog látszani a fényezése, szal akármilyen lehet.
Gyuribááááááááááá...legalább egy busás képet küldhettél volna...a többit megoldom...de a motornak tényleg olyannak kell lennie ami neked tetszik...vagy ha másnem keresek egy hello kitty-s busát...vagy csinálok
Tehát veszel még egy fél XX-et?
Nekem 8 ... csak gyorsabb lenne, mint levelezgetni.
Asszem egy kicsit lemaradtál.
Banyek . . . akkor én meg nemsokára XXX-es leszek . . .
Nem hallottad? Akkor a fülednek is lett baja az eséskor! csutkón húztam neki egész nap. Mondjuk ebéd után,mikor emésztettem a hagymás rostélyost,akkor a gép is pihent!
Na ha dh tölt le neked bármit,akkor azzal nem fogsz játszani,az biztos. Egy szaros videót sem tud feltölteni mostmár 3 hónapja. Na jó,mentségére legyen mondva,abból majd egy hónapot kómába volt.
gyuribá kapsz szalon cukrot megvan a mail... ha kiolvadt végre kezem lábam neki is állok ...addig meg kigondolom felveszlek-e msn-re hogy megérdemled -e