Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én meg nyáron életemben először voltam Helsinkiben...mégis térkép nélkül eltaláltam mindenhova ... szal ez nem kifogás...
Nem, nincsen térfigyelő kamerám nálatok, csak gépészmérnök vagyok és valami olyat kellett írnom, amit SzulejmánLenke nem ismer.
na de én még másfél éve se vagyok cserók .majd Bolla odavezed,mert ő legalább rendes és akkor tudni fogom h hol laksz
Persze Gyuri.Majd tavasszal értekezünk.
De van egy másik ötletem, mint írtam már a pályanapok előtti délutánokon oktatás van a pályán.
Vagy úgyis szándékozok menni motorshow1 street képzésre, akko gyöttök oda velem.
Nos?
ÉÉÉÉÉSS? Dh is cserók,aztán fingja nincs hogy mi hol van. Buszmegálló,benzinkút,kocsma,saját ház. Ennyire korlátozódik a tudása.
hálaajóégnek
Na abban a kis közben valamelyik ház.
hova akarsz menni?
vagy inlább tökönrugott smile...
Jóhogy megérteném baszod, énis cserók vagyok .
te beépített ember vagy akkor is.
vagy van térfigyelő kamerád nálunk felszerelve
ez nem lehet egy olyan dolog ami csak úgy véletlenszerűen egyezik
és válaszoltam is...az kérlek szépen egy aranyos smile...
ez a szulejmán név örök lesz, mint a kawarina ...
akit én ismerek ő remek pörköltet tud csinálni .az nem jó?mer ha esküvői fotós szintű csávó kell akkor tudok
Aztán ha szól akkor mi van? elmagyarázni úgysem tudja neked,hogy merre gyere. Fogadjunk hogy Gyuri megértené merre lakunk.

Amúgy valaki nem szokott síelni közületek?
aztatata tudomeén
ex!
Majd tavasz vége felé tudnál segíteni nekünk? Pár haverral kipróbálnánk a pályázást, csakhá' azt se tudjuk, "mimerrehányméter"... Hová kell menni, mennyi cash-t kell csengetni, hogy kell átfaragni a vasat + ilyenek... Esetleg, ha 1X mész te is, elmennénk veled, hogy megmutasd a tutit .
Csak intézkedj vmi hiperkezdő csoportról, hogy tudjunk szerencsétlenkedni .
De én nem Neked szántam, hanem SzulejmánlenkeőrangyalKingának.

Szóval mi az a 2 háztető?
ha megtaláltad Jimmy-t szólj
Nem lesz egyszerű,de nem is lehetetlen. Amúgy meg ki van írva a házra,egy táblára. A hús bolt tudod hol van? Vagy te is annyira szerencsétlen vagy,hogy csak a saját házatokat ismered mint dh?
Asssztaaaaa de okosaknak teccenek lennyi! Mink meg csak egíísz nap hasogassuk a fákat.
Köszi... akkor holnap becsöngetek az összes házba a körtéren .
mikor születtél pontosan?
Kincses Attila,szentiváni,az elérhetőségről fogalmam sincs. Annyit tudok,hogy a Kör-téren lakik.
ne b*ssszááááá fel egész nap tanultam
perlit ledeburit ausztenit gammavas deltavas cementit más szavak sem lebegnek már előttem
erre most nagyon ráhibáztál