Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igenis ,értettem
akkor menjél te hátul..... JÉZUSOM....
mert nekem ez a feladatom itt...
mert te meg különcködsz itt..
én mondjuk pont nem
0670/3706877 - Csabci
Valami elérhetőséget tudtok mondani? Előre is köszi!
csanakra viszi a környékből mindenki szerintem
én is őt ajánlom
Csanakon a Csabciékat őket szívből ajánlom
Helló, nekem is motorszerelőhöz kell vinnem tudtok ajánlani valaki megbízható embert?
pár kép
galéria
csiri szia irj egy mail-t hogy hogyan gondolnád a tárolást hely az van meg motorok is vannak :D
várom hogy jelentkezz.
szerintem semmi probléma nincs avval hogy a robogósok hátul menjenek. tavaj beragadtam középre miattuk...
meg ugy is a helyszinen alakul a sorrend. ma este valaki nem csatlakozik 1 útra pápa felé?
te mit lázadsz már megint ?
ajajj az szép beledurrantál egy kocsiba ? akkor az szétbarmolhatta az elejét a motornak rendesen vagy akkor nem ?

köszi
leszarom a többi robogost....(pfffuuujjj) nem az a gond h hátul kell menni hanem maga a kijelentés h eggyees ember kimeri ezt jelenteni bele se gondolva h tán az elég megalázó sztem..... tudom h direkt csinálja h bosszantson halottam pár dolgot mit nem részleteznék ez ügyben!
áhhh volt vele kis ziixxer! Foktam egy kocsit vele oszt meg kell csináltatnom az első futoművet (megy futomű szervízbe).
Amúgy nincs semmi baja lekopogom, ez is csak az én hibámból votl.
A tied is szép!
és szted az összes robogós be fogja ezt tartani? különben is én megyek a sor végén
Meg vagyunk áldva rendesen hallod ..
Amúgy igen szép az a 400-as Gixxer, régen én is néztem de aztán végül is maradt a ZXR 400
Tiéddel mi a baj ?
Ohhééé konkurencia!
Nekem is gázvan vele most.
vagy ugy.... OK
dehogy is , olvasd az előző választ
na még mielőtt valami okos belekötne , a motor hűtővize folyt el .. igen ..
aranyos vagy de nem ez itt a fő probléma
pénteken elfolyt a hűtővizem , aztán most csanaknok van a motor szerelőnél