Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De bizony kell mert újra regisztrálni kell a forgalomba.
Az enyém miért lenne szatyorba?
Nem tudom ismered-e az olasz CIAO mopedet.
Egyszrű kis forgótárcsás hitvány blokk, hasonló, mint a Babetta. Van krosszbajnokságuk és krosszklubbjuk :)

http://youtu.be/iZ4odshnanA
köszönöm és ez kb mien ár az véletlen nem tudod?
regadó? az csak nem kell
Van abban akarat hidd el! Na meg az enyém legalább nem tescós szatyorba van mint a tiéd!
ÁÁÁÁÁÁ öreg a hoz motort is kéne venned mert a jelenlegi nagyon gyenge hoz ,hogy bármilyen nyomot hagyjon rajtam!
Ha végleg kivan vonva akkor olyan mint ha kintről hoztad volna be.Származási igazolás adásvételi stb. esetleg a lejárt magyar forgalmi.Regadó ,KPM. vizsga, eredet vizsga,biztosítás stb.Vagyis mondom mintha kintről hoznál egy mocit.
Babettával crossozni? Nem durva azért ez egy kicsit?
Lehet szó arról is,csak akkor szólj előtte,teszek fel egy egészségeset,amin még nagyok a bütykök!
az a baj hogy ez a motor ugy örököltem mert a srác ki ment angliába é svég leg kivonatta és én vissza szeretném hozni forgalomba de válaszod köszönöm
Persze.
Szép szép, ez fogja megkapni a blokkot amit kitettél az oldaladra?
Itt azért még sokminden hiányzik. Lamináltam erre is üvegszövetből sárvédőket. Kemény 200g/db :)
Á, ez ha beindul, beállítom és megy rendesen akkor elteszem az utókornak, mert már meguntam, hogy megölöm és lejárom a technikákat. Pénzzel meg nem bírni :) Csak ünnepnapi motor lesz.

Még egy krómozott bevásárlókosarat akarok rá hátra tenni. Vázát is átlakatoltam, áthegesztettem mindent, meg amit lehetett "olcsón" módosítottam. De őszintén szólva így is borzalmas :)
Egyébként ilyen a technika:
Hadjad már a sört! Mit segítettél!?Elszívtad a levegőt, ezért nem akart menni!
Tattot vállalok Gedikém! Van náalm véső kalapács, ha nem számít, hogy a babetta körvonala rántott húsra fog emlékeztetni.
Magyarország államformája?!

Hát őő.... olyan rántott hús...
GI te el vagy tévedeve, én nem készítem már fel, anyém KÉSZ!
És nem a tavaszra, hanem mostra. Ma is tekerte vele 20km-et. Kúúúva jó volt csak lefagytam. Kimentem cross-ozni földútra, meg megnéztem a fatolvajokat, hogy lopják e még az erdőnket, aztán végül addig addig addig mentem, míg Szentivánról átértem szentjánosra. Na akkor már leesett az állam, mert lefagyott. Nem ám DRZ-vel mint a nagyok. Faszt Beccivel tótam. lestek is az offródos csávók, hogy ki ez barom. Dehát Hornettel nem mehetek földútra menőzni.
Meg ha elesek, akkor max 200 forintból megcsinálom.
Ha kész a tied felvonulhatnánk a Beccikkel! Miccósz?
Akkor inkább már bütykös gumival!
Én ingyér megcsinálom,ha nem számít hogy stihl fűrésszel készül!
Nem tud valaki egy megfizethető tetkóst? Egy babetta körvonalait akarom a hátamra életnagyságúba!
Nyugalom,már rá állítottam egy emberemet! Ha valami nincs rendben,vagy nem végzi a dolgát amivel a család megbízta,akkor este már a halakkal vacsorázik!
gyanúsan sokat volt msn-en .én a helyedben kivizsgálnám
Drága gyerekem,mikor csatlakoztál a családhoz,akkor tudtad hogy ezeket a dolgokat vállalnod kell! Cserébe a család megvéd,és gondoskodik rólad,akárhová is kerülj!

Kalev sem a seggét mereszti,hanem a család ottani ügyeit képviseli! Mit gondolsz,ott nem kell senkinek az ágyába lófejeket tenni?