Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert nekik jobban hozzá van szokva a csuklójuk a mozgáshoz! Vagy lehet hogy tiéd nagyon ki volt fáradva?
picsába nem tudtam beágyazni a videót .csak linkelve lett
első futam után eléggé beált a kezem, alig tudtam már fogni a kormányt
a csajoknak meg semmi bajuk nem volt pedig ők is mentek elég jól
Már elvitte a gazdája.Ma a szimót szilenteztem meg kapartam ki a retekből.
itt nem jöttek szembe mint pápa felé
azért tudtam lefullasztani mer első futamba ojan gokardal mentem amin alig volt valami fék
aztán a második futamba meg ojan jó gokardal mentem hogy a célegyenes végénél a kanyarba besatuztam elpattogott a hátulja aztán megpördültem és lefullatt, de utánna már nem volt semmi gond
rájöttem hogy a szük kanyarba egyszerre kell nyomni a féket meg a gázt is és akkor elég jól befordul
azt hittem hogy gyengébb gépek lesznek de pont elég volt erre a pájára
bár elég furcsa volt nekem mivel én 2t párti vagyok ez meg már alapjárattol huzott de fölső tartományva nem jött meg a várva várt erő mint 2t-nél
oszt a robesszal mi van?
Még nem.Mondtam neki majd hétvégén hívom mert most tele a műhely ,de még nem sikerült elérnem ki van kapcsolva.
Mér én hajdanán a szabadon futós trabi váltóját durrantottam szét visszaváltással.
gomez_ vitte a Hornetet?
ezen mán nem is csodálkozok .főleg ha azzal is olyan sebességgel közlekedtél mint az NSR-el Pápa felé
Na abban nem tudok segíteni.Ha autószerelő lennél vagy autó vill.szerelő akkor leget ,de az sem biztos.
és a röpsujos gokardot sikerült lefullasztanom
tegnap este volt a gokart
egész jó volt csak hideg volt a beton aztán mindíg firkált a hátulja
lett csinálva videó is
villanyszerelő és elektronikai műszerész
Ha esetleg valakinek aksi kell Motor aksik
Akinek gondja van a motorjának íme! http://scooterszerviz.hupont.h...
Sziasztok huligánok! Mi a helyzet?
II. Mikimoto Győr
dehogy vagyok szakértő .csak hallottam h ilyeneket mondanak
Elnézést,nem tudtam hogy szakértővel van dolgom!
gondoltam ez logikus .de ha úgy is folyat a karbi akkor tökmindegy.akkor úgy is szét kell szedni és meg kell nézni.utána megint karburálni uh...
Azt még tedd hozzá,ha össze-vissza eltekergeted a csavarokat,szarabb lesz mint volt! Pedig eddig se volt jó!
kérdezz rá gedeonnál:0620/537-28-46 h mikor tudna fogadni.ha esetleg szakértőt akarsz.amúgy a karbin van 2 csavar.az 1ik az alapjárat a másik a keverékállító.de gedeon 10 perc alatt megcsinálja neked