Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem nézesd meg azt a karbit valakivel. Egyszer én is szoptam ilyennel. Nem tudtam úszó szintet állítani,kínlódtam vele vagy 3 napot. elvittem egy hozzáértőhöz,az meg megcsinálta 20 perc alatt.

U.I. Ha kell viszek benzint meg gyufát,csak had videózzam le ahogy ég!
összeraktam a masinát, kipufogót kitakarítottam, nagy nehezen de elindult, de eltűnt az alapjárat, tehát ha nem húzogatom minimálisan akkor leáll a motor,ill el se indul. és ismét csöpög belőle a benzin Alapjáratot hol lehet rajta beállítani?
Hamarosan indulok vele szentivánra, táskámba beleteszek pár alapholmit.. zseblámba, 10es kulcs, csillag csavarhúzó
Na sziasztok!
Betettem a garázsba a vasat, télire.
Én még most is azzal mosom!
mögnéztem...a videó már nálam
ma van fórumgokart nem ? akkor azér'
Hát elég tré a forgalom a fórumon.
Nem vagyok befolyásos ember ,de mi a szakmád?
vannak egész nyugis helyek
bár van ojan ahol meg lehet szakadni de ott igen ritkán szoktam lenni
nem terveztem hosszutávra csak most ide vettek föl mer kellett a munkaerő
ha tudsz valami jobb munkát akkor szójál
legjobb lenne a karbantartó
régebben a karbatartóknál voltam gyakorlaton ott volt jóvilág
Tudlak sajnálni én nem tudnék biorobot lenni.
igen láthattál a TDI-n a komplettmotoron vagyok
Oké jövő héten mondom mi történt ,de az még drágább mint a benzin.Ja mellesleg téged láthattalak a V6 TDI-n?
Dh! Megnézted az oldallal kapcsolatban amire kértelek?
mérjétek meg azt hogy a féktisztítóval mosott szivacs mijen értékeket mutat
Melyik része tudományos?Különben is küldöm a kuncsaftokat te meg lebeszéled őket?
Mint mondottam nem okoskodni akarok és nem is leugatni bár kit is egyszerűen tanácsot adtam (szakmai tanácsot) mindenki úgy csinálja ahogyan akarja vagy jónak érzi.A légszűrő olaj az kell mer megköti a finom port ami esetleg átjuthat a szűrőn.A papír szűrők máshogyan működnek.ha mindenképpen mosogatni akar bárki is lehet venni légszűrő mosószert (nem tudok nevet mondani ,de van) vagy esetleg zsíroldó szeres vízben mossátok ki és átunna szárítsátok meg (jól) ,de ne benzinbe.Ez egy köznépi tévhit amit sok szakember is követ (eset jó szakember is) ,de higgyétek el tényleg így van.Próbaképp egy pici darab légszűrőt dobjál bele benzinbe majd másnap nézd meg.Jobb esetben megtalálod ,de nyúlik mint a gatya.
ez nekem túl tudományos
én nem a szivacsra gondoltam mikor mondtam neki hogy mossa ki hanem a légszürő házra
elég sok olaj meg por szokott megtelepedni benne az évek során
szivacsot én ujat raktam bele
haverom endurocross versenyeken szokott menni ahol elég sok port kavar 40 motor mikor egyszerre indulnak
és ő is benzinbe mossa ki aztán lefujja levegővel hogy száraz legyen utánna meg beolajozza légszürő olajjal
Kinek a pap kinek a papné.Kíváncsiságból a srácokkal az Audiban unalom űzés kép (utómunkán) csináltunk egy tesztet (mert elég sokan vagyunk ott is motorosok) kimostunk egy sima szivacs levegőszűrőt benzinben.Megmértük előtte a légát eresztő képességét és megmértük utána.Csak tájékoztatásul közlöm mindenkivel 37% csökkent a légáteresztő képessége!Igaz ha utána még mostuk jobban nem ugrott össze tehát maradt annyi de mivel tömörebb a szerkezete így előbb is tömődik el.Engem ez pont meggyőzött arról ,hogy teljesen felesleges mosogatni a szűrőket főleg ,hogy annyiba kerül mint mondtam.1-2-3 ft spóroláson én nem fogok mosogatni ugyan is az is anyag költség idő és macera főként ,hogy felesleges.Ja a vizsgálatot motor endoszkóppal és speciális légtömeg mérővel csináltuk amivel a TT RS-eket és az ilyen apróságokat vizsgáljuk és lőjük be.Tehát hiteles!
gedeon
Bocsi, de a crosspályán évekig mostuk benzinben a levegőszűrőt és semmi baja nem lett, mondom évekig, mert régen nem volt két három levegőszűrőnk, hanem futamonként kimostuk.
Amúgy a többi dologban egyetértek veled.
Csoki! miért adsz szegény gyereknek hülye tanácsokat?Bocsi nem leugatni akarlak ,de a levegő szűrőt ne mosasd már ki vele benzinnel főleg ne gázolajjal!Ha a tiedet mosogatod lelked rajta az a tied (ha már sajnálsz 600ft új levegő szűrőre) ! A szivacsos szűrőt MEGESZI A BENZIN külsőre nem látod rajta de a pórusokat összehúzza a többit nyilván nem kell mondanom.A gázolajat meg a büdös életbe nem mosod ki normálisan mert a víz nem oldja mint ahogy a petróleumot sem.Gyerekek a CITIBIK-ba 600ft egy tábla levegőszűrő abból legalább 2 kijön ha nem több ergó max 300ft/szűrő! TESSÉK MINDEN SZEZONT ÚJ LEVEGŐ SZŰRŐVEL KEZDENI!UGYAN IS A 2T LELKE A LEVEGŐ SZŰRŐ! Még egyszer bocsi.
A benya szűrő a tankba van a benzincsapon.
Estére fel is kerülhet akár....
Egy Plakát:
II. Mikimoto 2010
Csoki!
Itt mindenkinek egyforma járműve lesz....
Szal csak a tudás számít...
Meg amúgy is....buli az egész...
És mindannyian leborulunk versenyzői nagyságod és szerénységed előtt...
Áve Csoki...