Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

így már tudni fogod egyenes háttal is?
*egyenes háttal
ezért kellett új sipka.
baszta a csőrömet hogy nem tudom mi a 6. vége
ólrá,bro
azzal mész bevásárni ?csak el ne szállj
ááá...Ignác kurván leszarja.azt mondta majd ráér beszélni Benedekkel december közepe felé.akkor már többet fog tudni ....roger that.over.
holnap megjön az új shark sityakom
ezzel már belefér a 2kiló hatvan deka is olyan stabilizáló szárnyak vannak rajta
Benedeknek jó a 2 hét,Márta meg leszarja.Ignácnak legyen jó
de még korai,de ha Ignác ragaszkodik hozzá akkor 14 nap múlva Benedek megismétli a műveletet
a Mártának vagy a Mártonnak ?majd msn ?
2 hétre rá Ignác.úgy megfelel neki
2 hét múlva meg Ignác?
Márta( ) vasárnapig lehet nem tudunk beszélni,de le van zsírozva a cucc,akkor jan 18
most mi van,te se szereted őket?
A relé volt a hunyó, lehúztam a régit, megráztam, és zörgött.. Vmi szétmehetett benne.
Egyetem melletti motoros boltban vettem egy 12V-os 2 lábas relét hazafelé, olyan nem volt mint amit kiszedtem belőle, ETZ-hez valót adtak,kicsit fűrészeltem beszereltem, álló-járó motornál is frankón üzemel.
hát ezaz ..
Na tipikus dh. asztat mongyaaaa 9:00-re jön erre 8:49 még otthon netezik és van köztünk kb. 13km.
Nincs mit!A relével vigyázz mert nem mindegy milyen ellenállásút raksz bele.Ha túl kicsit a járó motornál besülhet (főleg ha mechanikus) ha túl nagyot akkor meg szintén nem fog semmit csinálni.Próbáld le a reléd.Ezt úgy tudod házilag ,hogy kiveszed a helyéről van rajta (általában) 3 láb (a tieden nem hiszem ,hogy van elakadás jelző úgy ,hogy 3 lábas lesz) szóval van három lábad egy 3 szöget alkotnak nagy eséllyel a középső lesz a test vagy a P jelzésű.Egyértelműen ennek adsz testet az aksidon a másik két láb közül valamelyiknek áramot és ha kattog akkor nem relé a gond.Ha így sem kattog akkor nyilván próbáld végig több variációval (test-áram felcserélésekkel) mert nem biztos ,hogy az a test amelyiket mondtam ugyan is sokféle variáció létezik.Ha sehogy sem kattog akkor valószínű ,hogy tényleg az a szar ,de lehet ,hogy javítható (persze csak ,ha mechanikus és szétszedhető).
South Park.. :)
mi ez?
f*szom.nem is erre az epizódra vártam.már bele lehet keveredni ezekbe
1412 - Mysterion Rises ...bár az új részek elég szarok
ha te motoros vagy akkor gratulálok hozzád.nálam kicsit mást jelent a motoros szó mint másnál...amúgy nem mostról beszéltem rólad
tényleg jó.neked is ki kellene próbálni egyet,keress egy ismerőst akinek van ninjája
dikk te, eddig fikáztad itt a kawákat most meg má az az igazi moci beszarás....