Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt nincsen kenu
bisztos azt hiszi elpusztíthatatlan Ő egy Dzsedi, lézerkerdja van...ÓH....
OBI/DH van Kenobi
most ez mi ha nem gyökérség...elgurult a gyógyszere vagy sok volt a hétvégén az RTL KLUB STAR WARS.... most is lesz
Neem, csak akkor rögzítik, ha "gyorsan mész".
54 alatt semmiképpen sem!
most mér ne nem az?....
kivagyok tőle....
egyébként lézer még csak a Star Warsban hatolt át a betonon
gyertek .címet is írjak
Bálintka havibajos...verjük meg....
Persze... Győr belvárosában is Budaörsre telepített trafi mér...
Igen.
és hogy bizonyítja h te voltál?nem vagy rajta a képen.nincs mit megfogni.az h a motoros elmegy a mérőkocsi mellett és folyamatosan videózzák az oké.viszont ha már ő is azt csinálja h félreáll megvárja míg pár autó elmegy akkor megint lőttek neki.bizonyítsák be h te voltál az.ha nem folyamatos a felvétel akkor szívták...szerintem.így mondhatod azt h melletted ment egy másik autó és ő ment olyan gyorsan ...vagy lehet h én vagyok a hülye de szerintem
Jók lettek a képek MociLaci-né .
Nem.
Hozzászoktam .
jaj mert egyébként mintha komoly lenne...de tényleg .mondjuk én a Szuzukiról beszéltem .egyébként még telehányhatjuk a kukátokat .ettől sem félsz ?
és ha folyamatos a felvétel,bemérte hogy megyek 51gyel és a tetején lelassítok 50re,és akkor csinál képet(márpedig csak akkor tud)?
vagy ilyen nincs?
Ó kicsibálintocskácska rólam leperegnek az ilyenek, immunis vagyok .
Nem én vagyok, aki anyuci szoknyájához simulva zokog, ha beszólnak neki .
mert a "baxol" meg a "műxik" mennyivel helyesebb
Azé' ne "gyökerezzünk" már kérem szépen . Megjött a havibaj, vagy mi ez a feszültség?
gyere nyugodtan .tőled sem félek ...vagyis .épp arról volt szó h a Szuzuki mikor akar végre motort gyártani
a "bronzosok" (aki tudja miből idéztem...szaloncukor )?szerintem nem hatol át.de még ha át is hatolna a rendszámot amúgy sem látják .te meg kiértél mán csórófalvára ?
Ha már ennyire szigorúan nyelvtanozunk, akkor nem "fejeszd", hanem fejezd be...
Miez a vérszívás? Be lehet szállni ?
hagyjátok már szegény gyereket,nektek is volt simsonotok
és abban igaza van hogy használja,meg jól is teszi.
egyébként mi a helyzet itt?mostanság minden írói véna eltávozott és nincsenek összefoglalók

más kérdés,ami döntően befolyásolhatja a napomat:egy hídon(ipar úti,fehérvári) be tudnak mérni a 'kecskék'(ma hallottam a rádióban ) ha ők a híd túlsó lábánál vannak én meg fel sem mentem még rá?azaz a betonon áthatolnak a sugaraikkal?
szerintem nem,más szerint igen és nem mindegy...