Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem rózsaszínt?Olyan szokott lenni az amcsi fiatal csajoknak.Ja és szigorúan fehér oldalú gumi meg pótkerék mindkét oldal.
És ez a te biciklid GixxerIna?
sztem is nyugodtan rakhatsz fel pedált rá mert ugy már biztos felismerik h mi ez ..... a kormány végére ilyen szalagokat is rakhatnál mondjuk zöldet és akkor fujjja a széll ha mész vele!
Aha vagy rmx?
Gondoltam hogy az összhatás kedvéért szerelek fel pedálokat a lábtartó mellé hogy ne legyenek bizonytalanok a határozatlan bámészkodók
az a kormányon a bmx-es szivacs utánzat?
Vettem a lapot
marianna22@freemail.hu
mail címed?
sztem meneküljön ha kedves az élete!fusssson mert ott csak a biztos halál várja!hidd el nekem hozd el őt onnan mert megeszik ott belefog fulladni és tisztára be fog majd golyózni!
ha csak ez a kérésed!
Párom is teszkózik.
Én legealább saját fotót tettem fel.
tyűűű ezt ők is tudják abba tetves tescoba meloztam több mint 1,5 évig nekem ne magyarázd meg!
Ez nem tesco-s festés. A tesco-n van Gixxer-es festés. Előbb volt Gixxer, mint tesco.
yamaha az semmi?
jah főleg ez a tescos festés
Csak a Gixxer olyan szép!
neeeeemmmmmm!CSak a KAWA! olyan szééép
Biztos rájött, hogy minden motor Gixxe akar lenni.
édes drága ha csak ez hiányzik az életedből tessék!nem akarom h emiatt szomi légy
hhhhhééééééjjjjjjjjjj feeelllllll nnneeeeeee mmmmeeeeerrrrdddd veennnniiiiiiii! még mindig igényt tartok rá! amugy jöhetsz ám hozzám azzal a kawával
Jó reggelt!
Amúgy szerintem is kéne...
Vagy akár egy gokartpályára telepített vöröskeresztes konténerrel is meg lehetne oldani...mert a pálya meg ugye adott...
Baszki, nem tudom a telóról feltôltenk... :-( na majd a géprõl. csá
Ez tôrtént a hétvégén a vertigonál... befáradt egh kicsit a csávó, el is vitték a mentõk, oedig okyan békésen pihengetett a vip parkolóban ... :-)