Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pápára menve én is kapaszkottam a gázkarba de hiába volt ez egész mer ti jobban kapaszkottatok
szabadhegyi temető parkolóba szoktak autózni
meg a bevásárló központok parkolója elég nagy egy motornak
Sziasztok győri motorosok!

Győrben hol érdemes motorba aksit venni?

Válaszotokat előre is köszönöm!
Ingyen benzint, gumifákat!
tudom hogy nem ide való de 1 órája bassza a csőröm de nagyon,


3 ember bemegy egy motelba. A recepciós mondja, hogy 30 dollár egy szoba,
így mindegyik fizetett 10 dollárt és elment a szobába. Kicsit később a
recepciós rájött, hogy a szoba csak 25 dollár, ezért elküldte a hordárt a 3
férfihoz az 5 dollárral. Útközben a hordár nem tudta kitalálni, hogyan ossza
el egyenlően az 5 dollárt a 3 férfi közt, így mindegyiknek adott egyet,
kettőt pedig megtartott. Eszerint a három férfi 9 dollárt fizetett, ami
27-et tesz ki. Ha ehhez hozzáadjuk a hordár által megtartott 2-t, az
összesen 29 dollár.

Hol van az egy dollár?
mivan te cigány? nem lesz mocid? és erdélybe se jösz? nem vagy te egy kicsit nagyon buzi?
Hát jah a gs-el csak óvastosan, meg attól függ milyen hosszú távra akarod a mocit ha csak tényleg kezdő mocinak akkor jó mert olcsó és tovább is adsz rajta, de ha nagyobbak a tervek csak HONDÁT
szia balu
csütörtöki E-ring még áll? én már másfél hete folyamatosan nézem milyen idő lesz... elvileg most aszonjda hogy 34-36° lesz és napos ennél rosszzabb ne legyen majd még részleteket le kell beszélni ..
nem hiszem hogy reklámozni kell azt a részét a motorozásnak ami forgalomtól elzárt német autópályán történik
ugyanúgy ahogy a bandahelyet sem.
és mindenki 50nel megy a városban mert annyi a megengedett
Hát visszaolvastam pár oldalt és azthiszem a jó öreg "győri óvodá kör" kezd átmenni "győri nyugdíjas kör"-be...
Ne legyünk már ennyire álszentek...
Én is tartom magam ahhoz, hogy "a közút nem versenypálya", de nem hiszem el, hogy senki nem keni el néha "sutyiba" a gépnek, amikor a forgalom engedi...
Amikor MociLaci azt írja, hogy 17 perc alatt ért haza Móvárról, nehezen tudom elképzelni, hogy minden sebesség korlátozást betartott .
Attól, hogy valaki sportmotoron ül még nem lesz bűnöző. Különben is ez a "sportmotor.hu", vagy mi.
Bogyesz sem egy dühöngő állat, de Pápára menet kapaszkodott 1-2X utánam... Most akkor őt el kell ítélni? NEMÁR'...

Remélem ezzel elindítok egy jó kultúrált vitát (érvek-ellenérvek, nem a felmenők emlegetése ).
Már miért ne lehetne "bandázni" ?
Csak ésszel & olyan helyen, ahol senkit nem zavar... Attól hogy összejövünk vhol, nem kell egyből Madmax jeleneteket vizionálni .
Nem kell mindjárt befosni... Ha nem csináltál semmi törvénybe ütközőt és megvan minden előirt felszerelés hiába cseszeget + ellenőrizget naponta a rendőr, 1 idő után ő is megunja...
NE SÉRTŐDJÖN MEG SENKI, de az én szemléletemben a sütizgetéshez nem kell motor.
Igen szokott!
Nem véletlenül nincs reklámozva, a yardok szeretik b*szogatni a népet.
Ha érdekel dobj egy mailt .
Tanulómotornak vettem, arra tökéletes volt hogy megtanított a váltó kezelésére, stb, vizsgázni nem is tudnék vele menni, mert nem hiszem hogy nagymotorjogsira engednének vizsgázni egy 50ccm-essel:P Különben is mi az hogy nyúzott, nagyon szép kis moci, most raktam rendbe :D
nem úgy,hanem rutinon meg forgalmin.
a gs 500 jó,amikor nincs baja,foregon kolléga sokat mesélhetne erről
egyébként hihetetlenül kezesek ezek az 500asok.alacsony súlypont,nagyon fordulékony és finom erőleadás.
de a piros er5 nagyon nyúzott,véletlenül se ezen tanulj
Már hirdetem meg, de sztem majd csak tavasszal veszek nagyobbat, egyenlőre egy gs 500 van tervbe véve :)
mivel reggel óta egy főtengőt szedek ki egy blokkból ezért nehezen láthattál
Ha lehet ne a piros er5-tel menj majd,jobban jársz
Na ma reggel beiratkoztam az ati ba, délelőtt meg is volt az első kresz foglalkozás :) aug. 2-án kresz vizsga és utána megyek Gyula bácsi szárnyai alá :) Kalev, ma nem téged láttalak a Baross G. és szigeti kereszteződésénél fél 12 fele? :) belváros felől a lámpánál? Én a szigetin álltam a lámpánál, a yard is elkanyarodott melőled ha te voltál :)
600-as az FZ de ez is csak 2-3-ban használható közép tartományban mert más az áttételem.de jó buli
ja hogy a literesre gondolsz ami a képen van?az elég kemény oda,valóban
125ösnél nagyobb már felesleges,de 600ig még elmegy.na de 1.0
az elején húzol egy kis gázt,aztán kiveszed sebességből és nap végéig elgurulsz azzal a lendülettel
nemrég kelt el.én barom hogy eladtam
másikra meg ha lenne is pénz,nincs értelme ameddig külföldön leszek.így most néha visznek,ritkán vezetek egy kicsit(különbözetis jogsi),de az is csak egy kawa( ) legtöbbször meg marad a kocsi.aztán persze ilyenkor kell legtöbbet a 82esen mennem cseszneknek
Kölcsönmotor ott sajna nincs.A motorod nem működik?
én Fz-t hajtom a pályán.Még az is tök jó oda.Bár nem oda van kitalálva de lehet marháskodni azzal is.
kecsegtető,bár már csak 25 napot leszek az országban.nem mintha annyit kibírnék motor nélkül
nincs valami kölcsönözhető masinájuk(2kerekű persze )?
most szinte korlátlanul egész nap mehetsz egész nap 20 ojróért.Ha csak később délután akkor akció.Ha jössz és mi is ott leszünk akkor tudok szerintem faragni neked is az árból.(10)ojró
mennyi lehet a kedvezmény nélküli nap?
mikor mi voltunk lehetett egyezkedni,asszem ilyen 3 pénzre jött ki fejenként az egész nap,és 20percenként csere a gokartosokkal(ami vagy úgy volt vagy nem... )
azért kérdezem,mert lehet veszek egy racsing mz-t nyárra,erre a pályára,szórakozni pont alkalmas (és olcsó)
Mi járunk minden héten.Tulaj nagy figura.A gokartosok meg kevesebbet járnak az utóbbi időben motorosok elszaporodtak meg a szuperlotyósok is.Ma is tekerünk 1-et.
ja voltunk ott bár nehéz volt megbarátkozni gokartos konkurenciánkkal...
de a tulaj jó fej.