Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez tôrtént a hétvégén a vertigonál... befáradt egh kicsit a csávó, el is vitték a mentõk, oedig okyan békésen pihengetett a vip parkolóban ... :-)
Egy elég komoly alaplap volt benne, szarabbat nem akar beletenni a cimborám. de telón szar írogatni, pedig teljes értékü a billentyũzet.
dh: bekaphatod! :-)
Szép jó estét Mindenkinek!

Én itt vagyok, és figyellek titeket . . . egyébként nyaralni voltam.
Amúgy múltkor azért voltam kocsival, mert nem tudtam az xx-re felkötni a szekrénysort.
Ami a Gyuri-féle vitát illeti, én most is a saját szerencsejátékomat játszom (motorozás UTÁN traffipax-hírek nézése).

Más téma: Gyuritól kérdezem, hogy van-e még azokból az apró, akciós ruhákból?
azért húzódik mert ő nem ért hozzá
Bogyooka mi baja volt? mit kell ennyit szerelni rajta? Vagy garanciális hcacacáré, azért húzódik?
Szasztok. még mindíg szerelik a gépet, alaplapcserés, telefonln szoktam belesni, csak arról bonyolult.:( ha valaki tud melót, szóljon. remélem, hamar elkészül a számgép, és tudok már fóoumozni. vigyi magatokra, legyetek jók, csá.
micsoda?
már azóta megin elatták?
egy motor besorolását nálam a használat dönti el
ott van példának a harley,amin ha jól emlékszem csak egy első telót cseréltek mikor megugrották vele a hátraszaltót a crosspályán.ergo az a harley cross motor (mondhatnám hogy egy szinten lehet említeni Jimmy narancsával,de abból félek sértődés lesz )
csak olyanra cserélem ami gyorsabb ...és sport.az NSR sehol nem sport
az hagyján de egy ismerősöm mondta hogy újra eladó volt a neten,egy másik meg hogy győrben látta
szóval megint új tulajhoz került,de vajon melyikőtökhöz?
foregon gyanús,mert mostanában nem írja ide hogy baj van a suzukijával,lehet elcserélte
vagy te,te is emlegeted itt igencsak
fúj .ezek után a Hondád örül is h végre elkerült tőled .sajnos az olajcserén túl vagyok uh a pólóval én nem tudok mit kezdeni
Bogyónak szerintem még nincs gépe,santso múltkor volt itt,KOCSIVAL(mi autósok tartsunk össze ),Marcsit meg én sem tudom mert telefont nem vette fel pedig itt rohad nálam a kawás pólója,de nem baj holnap felveszem mert kawasakit fogok vezetni
Most már 100% hogy megyek ...... Szép volt Laci
rohaggyámeg .na ezen vitatkozz
nekem sose száll el az agyam ...én még mindig nem találom
Úgy volt hogy hétvégén indulunk csak többen visszamondták + esőt is mondanak viszont szerdától napsütés jó idő stb..
Időponttal van a gond vagy a szabival?
Óóó bazzeg... Korábban is szólhattál volna .
Egyébként a "régiek" közül hol van santso, bogyóka meg a többiek?
Mostanában gixerinától sem láttam egyetlen idegesítő kawadicsőítő képet sem .
Sziasztok!

Köv héten szerdán indulunk túrázni Ausztriába, aki akar az még csatlakozhat..
kb 1600km
3-4 nap...
Uticél Grossglockner
További infót emailben küldök..

Üdv Krisz
szombat este 9-kor lessz edda koncert cseszneken
ok!
szerdán munka után "20:00" lehet kinézek Kilityre
én nem megyek mer dógozok
Elöször is nem azért nem reagál valaki mert nem érti, ez kicsit lenéző szempont szerintem,
És az én véleményem annyi lenne hogy igen is szükség lenne egy placcra ahol tudnak a motorosok hülyülni egykerekezni stb.... más nem gyakorolni, fékezni stb.... sok motoros videót láttam már és sztem sok helyen van ilyen, ami egyáltalán nem baj mert nem az utcán állatkodik és egykerezik stb....mert ahogy Gyuri is írta már pedig mindenkinek elszáll az agya néha motoron