Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ezt én már nem olvastam csoki ecsém....de végülis mindegy, már megállapodtunk a jövő hétfőben.

Más: tegnap óta nálam egy Kymco Xciting 500 robogó....(igaz, csak vasárnapig) de azóta fülig érő vigyorral motorozgatok a városban.
Hmmmm, csak ne szólj a sünöknek mert hátha elolvassák .... :)
Nézd már Motoros Összeesküvés!
Ki jönn?
Aham :)
ha nem lesz jobb dolgunk sztem mi is kimegyünk
az most a parkolóba van?
akkor nézd meg mi lessz cseszneken a találkozón
szombaton megyek a balcsira, nem megy arra esetleg valaki?
most is jöhettél volna...
de rég volt ..
Én is Gyula bácsinál tanultam vezetni, naggggyon szimpatikus! Innen is puszi neki! Bátran merem ajánlani én is, mert tényleg nagyon rendes és segítőkész. Már csak a főnök lerendezése van hátra
Itt is lett olyan kép...
ha kapunk belőle felrakom azt is!
máma 5-6 óra körül gondoltam
Mikor délután?
én is voltam esküvön még csacsikámmal
itt is csináltak róluk olyan képet
Felhívtam a Kálóczy Gyulát, roppant szimpatikus emberke. Az egyetlen gond hogy az ilyen 1 hetes tanfolyam csak reggel van, a délután 4 kor indulók, mind 3 hét:( Addig meg nem akarom elhúzni, úgyhogy ma megkérdezem a főnökömet hogy mi lenne ha csütörtöktől 1 re járnék csak be :D Sztem kb elküld a ...csába, de egy próbát megér, Gyula úr meg azt mondta felírja a nevem, ahogy megvan a kresz máris mehetek vezetni :)
ex délután ráérek
ha te is ráérsz akkor mennék ruhát nézni
Az üdítő meg a süti - az élelmesebbeknek - most is megvolt...
Fénykép a násznéppel?
Nah ez kimaradt....
De amúgy sem tudom mi értelme lett volna...
Mert "nem fáztunk"....
Eccer, régen mi is vonultunk esküvői menet előtt motorral, de minket akkor odaengedtek a násznép közelébe, csináltak olyan fotót is, amin mi is meg voltunk örökítve az ifjú párral...na meg kaptunk üdítőt és sütit.
helllló ciccccc!amit küldtél freemailre nem tom megnyitni feljösz msnre?
Köcce az infót! Mielőbbi gyógyulást neki...
Tegnap elvitte a cimborám a gépem, alaplap cserére. most mobilon nyomom. Ja, Bendegúzom hála istennek jó társaságba nô fel, (motorosok kôzt) így valószínũleg rendes ember lesz. :)
Kalev. péntek?
Mocilaci, a fõnôkôd még mindíg nem hívott... :(
Telefonon elértek, ha kell valami.
csá
Bocs, HMM...