Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szépen ment a sárga SV-s fickó
hát pont nem.végül is fél 9kor indultam itthonról és Pápa felé mentünk Veszprémnek.Litérre meg olyan 7-fél 8 körül indultunk.én meg este mikor jöttünk haza fél 11 felé akkor láttam Cseszneken motorokat a parkolóba
Ramirezt akkor benéztem.
Téged elsőre is felismertelek,gondoltam nem sok fekete nsr van 2 körlámpával a környéken.aztán láttam a magasított plexit is
kocsival azért nem volt olyan jó
gondoltam is hogy megállok,odahívlak a parkolóba,aztán cserélünk,te leviszed a kocsit a családdal a buszmegállóba,én meg az nsr-t
ramirezt nem láttam
de szerintem conor az ott volt mer egy sárga vtr mellett parkoltam
meg az aranyszünü hornetek is ottvoltak
először nemtudtam hogy mér villogat az autó mer marhára nem volt ismerős de jól láttam hogy te vezettél
a fehét sv-t én is láttam amikor a fölső buszmegálóba fordultam meg akkor jött veszprém felől
azt játcottam mint amit balu szokott csak én nem ojan gyorsan mentem meg mindíg utólértem egy autót
Szép estét!
hát akkor odafele is és litérre is kb egy időbe mehettünk,de mind1.
most meg láttam cseszneken embereket,csokinak villantottam,kétszer jött szembe velem,egy fehér sv leelőzött kardosrétnél(uiz-***) tippem szerint egyenesen a dózsapálya mellől jöhetett( ),meg mintha Ramirezt láttam volna a parkolóban így hirtelen.Volt ott sok motor de a fene se ismeri fel menet közben szembe tűző nappal.
mondtam nem babazsúrra megyünk .8kor indulok itthulról.Győrben felszedem asszonyt és megyünk Balatonra.mondjuk közbejött az h Pápának megyünk Vp felé mert be kell ugranom valamiért (nem is baj mert a Vp-Pápa útvonal baromi jó ).este meg Litérre megyünk a mogyorósi napok (falunap)ra.haverék is fellépnek.rallyról nem hallottam de sztem arra nem lesz időnk
dh holnap te is a többiekkel mész balatonra,csesznekre?én 8 körül indulok egyrészt azért,másrészt mert este litér és környékén rally ob lesz,ha esetleg van kedved...
Persze hogy elmész fék nélkül,mert megtartanak az oldalsó kitámasztó kerekek.
nebasszá már fel, ezt a csókát ismertem mi az isten törtnént vele? neki volt egy nagy csoppere a fiának meg egy 600 gsrje ugye ő az ?
csak megállásnál használok féket
kanyarokba még elmegy fék nélkül
duda az nincsen de van rajta sziréna
Nem kell a fék csoki. Inkább tegyél rá egy rendes dudát! A fék a gyávák fegyvere!
De mit kell rátekerni? Ha kétszer körbetekered a gáz markolatot,akkor se tudsz nekiszaladni!
az elég veszéjes mer néha ledobja a láncot
délután megcsináltam a simsont
űber fasza lett
van normális világítás
ujra kötöttem az alaplapot meg cseréltem főtengely szimeringet
fél rugásra indul
márcsak a hátsóféket kellene megcsinálni mer néha beragad
kicsit rá kell tekerni oszt már is jó lesz
Nem akarnék tatabányáról nekiszaladni egy dobbantónak!
Annyira hosszú egyenesek pannonhalmán sincsenek hogy ugratni tudjál!
jó hosszu egyenes kell hogy felgyorsuljon
mandínerbe jól ki tudná nyomni a hátulját
majd lehet hogy egyszer pannonhalmán kipróbálom mer ott jó hosszu egyenesek vannak
Én bevállalnám vele,de nem hiszem hogy annyira nekitudnék lendülni vele hogy el emelkedjen az eleje! Mondjuk egynél többször nem hiszem hogy betudnám vállalni,mert szerintem eltörne ketté!
ha a kerten megyek le már akkor lehoppan az első teleszkóp
de megpróbálhatod vele a nagyasztalt de csak 1-szer
Akkor majd a babaettával nem megyek a bakonyérbe,de cserébe megpróbálom megugrani vele a cross pályána a nagy asztalt!
levegőszürő az az üléssel egyvonalba van
a babettán viszont elég alacsonyan van
Dehogy nem fizetnek! Tudod mennyi korongot kellett nekem ehhez elköszörülni?

Meg a levegő szűrőt is valahogy feljebb rakhatnád,nehogy beszívja a vizet mikor megyek át a bakonyéren!
vagongyárba nem füzetnek ojan jól hogy audival járjál
motorrol majd leveszem az idomot hogy nehogy elakadjon