Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
mi lesz hónap?: én is menni akarok
bassza meg de elmentem volna, kurwa meló ....
Sziasztok Drágáim!
Örülök hogy jól éreztétek magatokat!
Szurkoltam hogy legyen jó idő! A KIKA-ban az volt!
De legalább volt ott pacsalinta sütés és jót zabáltam!
Sajnálom hogy nem lehettem ott, de dolgozni kell!
Holnap vigyázzatok magatokra, és jó szórakozást!
Sziasztok! Köszönjük a részvételt Nektek!
Lassan go vertigo...
Jó lehetett:) Sajnos mi ma délben jöttünk meg szabiról így nem tudtam elmenni, pedig biztos jó volt:)
Nah akkor címszavakban a mai nap...
Dani, Légiós, Mocilaci, Póverpeti, Black Ghost, Zirc, Magyarok szövetsége, Szomszédolás, Fagyi Zircen 2 trike-ossal, irány Győr trike-osok nélkül, Mocilaci & Black Ghost irány Csorna esküvő, késésben, sehol senki, kiderült, hogy 1h val korábbi érkezés, összefutás Bogyó, Szancho, Balu (és nem Cseszneken!), odaérés találkapont, többiek ok, Cserjani kivételesen nem csak igér, el is jön, esküvői menet, mindenki jó fej, nagy fagyi Csornán a Kuglerban Kawagézával, Black Ghost-tal, Mocilacival, Szancho-val Baluval és Bogyóval, majd irány haza...
Összességében jó nap, csak nagyon meleg és mindenki9 belerohadni bőrruha....
Pont.
REmélem összejön...
Na a mocis esküvő:
Bogyó akkor holnap arrabona.Mindenki hozzon még 1 embert
Ó te dög!
A nem olyan sovány kollégával nevezett úton 265.
(persze nem a ..-esen, hanem egy német autópályan)
Sziasztok,

Eltelt a szabi is:) ma hazaértünk, mondanom se kell a kipakolás után első dolgom volt ráülni a mocira:) Hiányzott az egy hét alatt:P

Szentivánról befele a hátsó uton valaki meg is előzött, 2 en ültek rajta, nem tudom ki volt, otthagyott mint eb a ....:P

Hazafelé meg két emberkével futottam össze egy nagyobb chopper és egy szintén 50 es mocival, aki a sugár utig jött ahol én lefordultam :)
Ha valaki magára ismer írjon, legalább elkezdem majd beazonosítani bicikliről ki kicsoda :)
Csak mondom,hogy a medencében a víz 27fokos,a sör meg 5 fokos. A marhapöri fől a bográcsba,a kenyér meg sül a kemencében!
- Miért van a Parlamenten kupola?
- Mert még senki se látott lapos tetejű cirkuszt.
Hello Mindenki.

Két hétig nem neteztem (IWIW, Facebook).

Gondoltam, megnézem, mi a legfrissebb, legfontosabb.

Megnéztem:
megint eltűnt Rácz Vivien... ugyanott, ugyanakkor, ugyanabban a ruhában, ugyanannyi évesen, mint 6 éve.
Szerintem már nem az a kérdés, hol lehet, hanem igazán megadhatná a receptet:
- 5 éve nem öregszik,
- teleportál,
- időt ugrik,
... ja, és milyen mosóport használ, ha 5 éve ugyanaz a ruha van rajta, de még szag után sem lehet megtalálni...

Aztán reagáltam, ugye:

Egyszerű logika:
1. Aggódó szülők, két mobilszám. Hívd fel: nem létező számok, szóval nem is kerül pénzbe, mert nem veszik fel.
2. Tudakozó, ingyen van, megmondják, hogy kamu.
3. Paraszti logika. Idézet a levélből: "rendőrségre nem tudunk számítani". Majd 7 sorral lejjebb: "vagy hívd a rendőrséget!"

Szerintem:
1. Ha TÉNYLEG segíteni akarsz, utánajársz, ha tudsz segítesz.
2. Ha verni akarod a melled: "Milyen jó fej vagyok, segítek, látod, én vagyok a HŐS...", akkor kapj magadra egy kék cicanacit, kívülre húzz egy piros alsógatyát, sétálj be a Kék Osztriga Bárba, aztán próbáld ki ott is az üzenőfalat...

Nahát...
Szia! Igen,mondta a Jani Várunk majd Csornán Janinak becsinált a net vagy a gépe...
Szia Rockerina.
visszalestem, holnap a felvonuláson asszem én viszlek, mert Janiék zárják az utakat.
Jó éjt mégegyszer mindenki.
Akkor tehát aki Győrből, ill. a környékről jön, 14:50-15:10ig az AGIP kúton tali.
tsákányossy
Szép estét!
Tele hát! Az igazság meg odaát van!
Akkor menj el focistának! Hátha neked is sikerül annyi pénzt kapni! Már csak meg kell növesztened a hajadat hátul (olyan bundeszligásra) meg le kell butulnod az ő szintjükre (na ez nem lesz nehéz ) aztán már kész focista vagy!
Tele van rejtélyekkel a világ
Azért én már csak a ghánaiak prémiumáért elkergetném(20e dollár talán),nemhogy azért amit ezek kapnak
Hová? Focit nézni? Nem érdekel a foci. Soha sem értettem hogy minek kergetik annyian azt az egyszem labdát csak azért,hogy amikor odaérnek elrúgják. Semmi értelme.
Audis te nem jössz holnap?
Nem mintha hasznodat vennénk de létszámnak te is jó vagy
Inkább ezen indulj mint helyesírás vagy nyelvtan versenyen!
Na na! Minyyá feldobok egy pofont aztán alá állítalak! Aztán mehetsz ám vissza a hospitálba!