Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nye3rtek a spanyolok...
Nagyon ideges voltam, mert ez hajnali 1-kor volt, én meg mentem dolgozni! Aludtam 4 órát és dolgoztam 10-et! És szombaton is dolgoztam 10 órát és alig vártam hogy aludjak, erre ez van és csak négyet sikerül! Szerintem jogos hogy dühös vagyok! A másik meg hogy a 16 éves részeg kis picsáknak nagyon nagy szája van! Aztán amikor elindultunk kifele hogy elküldjük őket onnan addigra meg elfutottak! De az anyázás az nagyon megy nekik! A szájuk az jár, de egyenesen az ember arcába már nem mernek semmit mondani, akkor inkább fogják be a szájukat! Az ilyenek száradjanak el! Én szégyenlem azt hogy 18-19 éves vagyok, mert akkor rögtön azt hiszi sok ember hogy én is ilyen hülye kis picsa vagyok. Szégyen ez a korosztály! És mit tudnak? Csak keménykedni! Csinálják a fesztivált aztán ha gáz van akkor anyuci szoknyája alá bújok és el van minden intézve! Sajna ez van manapság!
Szóval ennyi!
Bilux
Röviden:
Berreg, kiabál.
Kinézek. Rászólok.
Visszaszól: ne pofázzál, nincs már csendháborítási törvény.
Én: csoportos garázdaság viszont van. El lehet sétálni.
Ők: köcsög, anyád, stb.
Én: fényképezőt felveszem, sorozatfotó, vaku villog.
Ők: te k...csög, mit fényképezel.
Én: anyád hülye lányát. Lehet elhúzni, ne akard, hogy kimenjek.
Ők: b... k... a... stb.
Én: kimentem, de nem egyedül...
Ők: pályacsúcsot megdöntötték a St. Iván ringen...
Olyan kérdsem lenne hogy az A korlátlant melyik győri suliban érdemes megcsinálni, tudtok valami konkrétat ajánlani, ahol nem huzzák mint a rétes tésztát, de normálisak, és nem kerül 3x annyiba mint máshol :D Több feltételem nincs :D
Ma délután meg nállunk a Búzavirágban eszetlenkedett egy robogós, ide oda ment mint az állat, az egyenrangú kereszteződéen át szétnézés lassítás nélkül, azt néztem jön valaki a temető felől kivasalja...
Honnét tudod hogy ezek voltak? Meg miért nem hajtottad el a picsába őket. Elénk is idejártak a térre,de én egykétszer elmagyaráztam nekik hogy hova menjenek és mit csináljanak!
a parkolóba lessz a találka?
Csezsneken 1-2 lesz egy közös gurulás, oszt visszamegyünk , és sátrazás játékok, :):):)
már hivtak engem is
de hol meg mikor lessz pontosan?
annyit tudok hogy szombaton lessz
Jövőhét végén TRFK találkozó......csak szólok hátha jönne valaki...
Viki: ilyen szép lány, ilyen csúnyán beszél
Bogyó!
Boczor Krisztiánnak hívják, de nem biztos hogy ő is ott volt. Egy tuti hogy a Goll Martin ott volt! Nem tudom hogy ismeritek-e a szüleiket! De k....-ra szétbaszom a fejüket!
hányan gyünnek?
Nemsokára
Ramirezék vagy más jelentkező?
De jót medencéztem.

Végre valaki látja a Kawák lényegét...
unatkozok
Mocilaci,én nem csak igérgetni szoktam...
Igaz,hogy márc 15.-én nem mentem,mert szar idő volt...de a nyuszis felvonuláson már ott voltam,kérdezd meg a bikerinát!
A láncspréjért valószinü jövő 7 végén megyek!
Üdv mindenkinek!
Köszönöm mindenkinek,aki résztvett a felvonuláson,hogy jelenlétével emelte a felvonulás szinvonalát!
majd rakok fel pár képet én is...
he he
hát hangja volt de menni nem ment,ebből gondoltam hogy kawa
öhm azaz hogy 250es
akkor méginkább nem jó mer 3/4-ed 11kor keltem fel
a mocsokja.. akkor remélem legalább csak 250-es
Eeementek a fenébe
Nem tegnap,ma.utána 20 perccel írtam.
250 vagy 400 azt nem tom,de olyan volt a festése
Nincs. Még mennem kell valahová délután,vagy inkább este felé. Meg amúgy sem nézek focit,mert kurvára nem érdekel. Az öreg megmondja a tutit!