Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én benne vagyok egy biciklizésben:)
ha kész lesz az RSem elmehetnénk majd ökörködni 1et a városba közösen .már csak tömítésszett kell.meg persze h gedeon összerakja
Ákostól se volt rossz

http://youtu.be/TFSqF_748MQ
Ha van lehetőség és nem kergettek el, szívesen elmennék az rs 50 emmel :D szeretnélek megismerni titeket személyesen is :)
ezt hallgassátok.. így még Lady Gaga is elviselhető

http://youtu.be/xuAdazB3oFs

.............
6 körül indulnánk, van egy kis elintéznivaló, azt utána vagyunk.
Mikor jönnétek?
HÉTFŐ....
Mééééé? Ma mijen nap van?
Szijja Figi....

hát, ha a naptárba pénteket látsz írva a mai dátum alá, akkor ok...

csörizz...
Halihó!
Lehet hogy késő délután meglátogatnánk, rég nem látott és hiányérzetet kiváltó, győri motoros barátainkat.
Esetleg egy jó fagyizóhelyen. Van rá valami kilátás az előbb említett program végrehajtására?
egy elérhetőséget tudsz nekem dobni mailben, hogy mégse ide legyen kirakva a száma (pumuklee@europe.com)

köszi
ja,az más.akkor a korlátlan kb 100-110 pénz lesz szerintem
hívd fel K. Gyulát,ő biztos mindent elmond,csak most épp nem érhető el(próbáltam).Rutin így 2-3alkalom(=nap) forgalmi 3-4,2 hét alatt kizárt hogy meglegyen.(nekem azért lett mert volt időpont foglalva anno)
neked volt a1 vagy a korl.? én sokkal több órákat láttam, csak akkor kevesebb ha már valami A megvan, nekem meg csak B-s van eddig:( mondjuk az már 14 éve:P
én mindent tudok
21 pénz a 7 óra+15 pénz a 2 vizsga(sajnos most emelték 10e fölé a forgalmit )+4e lesz az új jogsi kiállítása.időbe meg ahogy sikerül kifogni vizsgaidőpontot...
szerencséses esetben 1nap rutin,délután vizsga,és ha előre lefoglalja a forgalmit másnap akár kész is.azért ez mondjuk ritka
Kalev akkor te már tudsz valamit, mennyibe fáj az egész és mennyi idő alatt van meg?:D
akkor gyere msnre please
sya...
Szép napot! Jöttem a szokásos beköszönésemre
Méghogy a Ninja-n kicsi a hely....

Én má' tudom!
Nem a Baluval van a baj...
Akármerre indul az a k...va Csesznek mindig eléugrik...
Figyi Bogyó...
Embertípusok a fiatalok között:
1. Elkényeztetett majom (miller szülők gyereke ált-ban, de bármilyen agyonszoláriumozott Plázában vásároló vagy lufitestű kreatinkirály hiú kis idióta magára veheti)
Ismertetőjele: Komoly bicikli, később 20 évesen min 5-ös BMW vagy agyontuningolt 1.0-ás vagy alig nagyobb alufelnis ültetett verda, zenegép...és akkora arc, hogy teherkocsival viszik utána...Általában a kocsival és a pénzzel (amiért egy percet sem dolgoztak) próbálják leplezni-ellensúlyozni, hogy mekkora nullák...belőlük fejlődnek ki a "műmájerek"
2. (Állítólag) Normális ember...Nagyátlag, töltelék...Amit a felsőbbek mondanak azt csinálja, nem gondolkozik, egyszerű biorobot...
Később esetleg sor mellett dolgozó gyári munkás lehet belőle...
Ők a töltelék...akik arra szavaznak akit anya mond...akkor is ha anya közben éhen hal...és nem látják át, hogy ez közvetve nekik köszönhető...
3. Értelmes emberek:
Őket arról ismerni fel, hogy kiskorukban ált-ban lázadnak minden ellen, gondolkoznak, a szülők foglalkoznak velük, de nem irányítják őket, érdekli őket ami érinti őket, mindenért kőkeményen megküzdenek, nem tapossák a sárba sorstársaikat, büszkék rá hogy magyarok, egy részük motoros de mindenképpen szimpatizáns...nem kényesek, nem hisztisek, de azért figyelnek a környezetükre is...
Őket utálja az 1. réteg, mert tart tőlük, a 2. réteg, mert vki azt mondta....és a 4. réteg, mert az embert nem csak a gravitáció hozta le a fáról hanem a gondolkodás is...
4. Az EMO-sok és hasonló szélsőségesek...
Elkényeztetett majmok akik ha egy madárrezervátum papagájketrecében születnek, semmi gond nem lenne,sosem tudni fiúk-e vagy lányok, egyformák, a kb 20 év alattiak elkényeztetettek, a fiúk semmirevalók a lányok ri...cok, 0 értelmes gondolat, izetlen fej, nagy vagy szörnyű vagy katasztrófálishaj, egy ferde világkép, sátorozás esetén igénytelenség, nulla elképzelés a jövőről, lehet hogy jövő sincs, élvezik a megbotránkoztatást és az "Úristenhogynézezki?" hangulatot...
Ha valamit kihagytam, szóljatok, mert úgy másoltam be a leírás egy részét...
Üdv és hajrá motorosok...