Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az túlzás h szokott de majd rászoktatom ...a jóra .akkor én sem akartam beszélgetni veled .amúgy siettünk is tesójához.a felvetésed helyes.nyertél 1 kenyérpirítót
Nem volt evvel semmi baj.
Bogyookának 1000, Bálintkának 500.....
Na lépek, majd még leszek, csá
Na, lehet idővel te is így jársz.

Hidd el sokszor én is unom, de jobb a kegyes füllentés mint a veszekedés....
azt megköszönném
itt igen is mindig értelmes dolgokról folyt a szó .mondjuk az tényleg hülyeség volt mikor valami Bálint gyerekről szólt a fórum h milyen balfasz volt és elesett .
de jut is eszembe.térjünk vissza a gyökerekhez .
a Győri Óvodás Kör bemutatja:
Bogyooka előzése szombaton
Oks, nem érdekes.
Annyira úgysem akartam beszélgetni Veled.
Nemám, csak hülyéskedtem.
Namost, csak azért hogy tiszta legyen és tisztán lássak (meramúgy semmi közöm hozzá) te most összejöttél a Dettyke nevű csajszival, aki írogatni szokott ide? Vagy rosszul értelmezek valamit?
Vagymi?
majd kitakarom mikor idejön.de csak az enyémeket
különben is...mit papolsz nekem a hülyeségről,úgy csinálsz mintha tőled(vagy akár a fórumtól) távol állna
persze mert értelmes hozzászólásod még nem is volt
én 1 szóval sem mondtam ilyet .még jó h nem hallja de majd feljön ide oszt elolvassa a hülyeségeidet
de-de értettelek,csak előjött a hülyeség is,és az nálam mindig prioritást élvez az értelmes hozzászólásokhoz képest.
Szóval azt mondod Marcsika nem érdemelte meg a törődést?
Ejj,ha ezt hallaná...
ööö...öö...asszem nem 1re gondoltunk .én inkább jobban vigyázok
az biztos.pár évvel ezelőtt görög zitáért én is az árokba hajtok ha kell
nana .nem mindegy h kicsoda az a nő ....és az első amúgy se volt baleset
viccelsz ?asszony veled lenne te se mernél nézelődni .csak nehogy felnézzen ide .ha keresne nem voltam itt
A nőktől mindig figyelmetlen lesz.2 példánál voltam ott,egyszer vitt,egyszer érte ment,mind2nél baleset lett a vége
bocs nem láttam h kalimpálsz bárhol is .asszonyt kellett követni mer kevergett mint gólyafos a levegőben .elvileg nincs szar hangja.mindig is ilyen volt.mondjuk lehet h a kipufogóba sérült a furulya .viszont tesco felé menet jót játszottunk egy CBR 1000es sráccal

Tudod, mióta van megint asszonykája azóta nem ismer meg senkit....
Vagy Dettyke mellett nem mer nézelődni.
HáDéecsém!
Tegnap este a teszkóban "Keleti-bőrruhában" grasszálunk, barátnőstől, aztán nem látunk ki a fejünkből, nem ismerjük meg azt, aki integet?Vagy csak nézünk a semmibe?
Aztán meg kint elhajtunk a fehérre mázolt motorral?
Kicsit beteg hangja van annak a Hondának, nem?Vagy mindig ilyen volt?
ja.még ő beszél
Vas-nyál-mirigyet szerzek neked
Vas-nyál-mirigyet szerzek neked
A sisak vékony műanyag héj alatt hungarocell, nem koccolnék vele.
A kesztyű műbőr/textil, ázik, fázik, csúszik a tenyere.
14000-ért lehet sokkal jobb bukót kapni, 6000-ért pedig kesztyűt.
Nem vita, de az a kesztyű és bukó nem biztonságos.
biciklivel simán felmentem máma is csak egy kicsit veszéjes mer bazinagy vizmosás van most ott
onnan mentem át a rábaringre megnézni a gyorsulást
végig bicikliztem a ringen meg a hullámokon is nyomtam egy kicsit
bolháskacsát nem láttam a gyorsuláson
Egy kicsit odébb van a pályától.Majd egyszer megmutatom,vagy elmagyarázom merre van. Mondjuk szimóval nem biztos hogy az előtte lévő feljárón fel tudnál jönni. Max ha ölbe felviszed.
iz igaz
a pannonhalmi cross pálya felett nemtaláltam meg azt a siratófalat amit egyszer montál
A málnás kocsinak is két kereke van,aztán mégsem motor!

Én biztos nem mentem veled szembe.

Na lépek, dolgom van, majd még lehet, belesek.
Csók drágáim!