Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mindegyik mást mutat...
MeteoBlacki
Láttalak Titeket Écsen szombat délelőtt. Balut már messziről kiszúrtam.
És az időjárás előrejelzés vasárnapra?
Szép jó napot Mindenkinek!

Két nap után sikerült kijózanodnom.

Bogyó! Szerdán hívlak!
még én se kaptam meg,de ha meglesz szólok...
köszi
Akkor meg néha kell is egy kis szellőzés az agyadnak.
Akkor meg van bocsájtva a csavargás.
Milyen idő lesz vasárnap, Lucia?
Hát sajnos nincs más dolgom, azért megsúgom közben tanulok is :)
Jóvilág! ráérünk csavarogni?
Irigyellek!
Ja mert mindig behal a gépem vagy a netem, vagy épp csak elhúzok csavarogni
kici,occó,öccá?
emilemre ha küldesz részleteket megköszönöm.hátha érdekel valami
Szia!

A köszönésig mindig eljutsz Te lyány!
Aztán egy fél óra-óra múlva meg eljutsz az elköszönésig is!
Ha valaki szeretne Motorképes, motormárkás, vagy bármilyen pólót, boxert, tangát, övtáskát, stb ... nálam érdeklődhet, nagyon jó minőségűek és olcsók....
Sziasztok!
Az teljesen jó.
Egy lemezre ráhegeszted az meghajlított csőböl kialakított fordított "U"-t és az egészet rácsavarozod a futóra.
Így eltávolítható bármikor.
Csak vicc volt!
Amúgy meg már korábban más is írta, azért bátorkodtam.
Blöki Hümmm
aha,ilyesmi a terv,valahogy egy 30 centi széles lemezt lefogatok,aminek az elején van a fordított U(ezen állna a motor).Ugye annyi hátrányom van,hogy maradandót nem csinálhatok,csak levehetőt,mert ez a futó arányaiban 20x többet fog holmit vinni,mint motort De akkor a neten keresgetek.
Ne köszöngess már annyit Blöki , izé Blacki
csak megláttam egy hirdetést és eszembe jutott, hogy már régóta keresel csizmát és folyton nyüsszögsz, hát gondoltam, próba-cseresznye!
A lényeg, hogy bejött, neked jó lett, úgyhogy használd egészséggel!
Remélhetőleg véd is, ha szükség lesz rá! (ne legyen! )
Hi!
Nekem sajna nincs futóm, a barátaimnak van.
Ha jól sejtem, olyan fordítótt U alakot akarsz, amibe az első kereket be lehet támasztani.
A motoros futókon mindegyiken az van.Ha rákeresel a neten, biztosan találsz képeket.
Illetve, azt mondták páran, hogy az utánfutóra szalagkorlát darab vízszintesen lefektetve és abban áll a motor.
Most meg mindenki eltűnt, h felléptem...na kösz...
Hali Mindenki!

Ex! Köszike a csizmaprojekt sikerült, nagyon kényelmes a csizma....úúú imádom...
Mégegyszer Köszike...
ekszkeksz neked saját futód van az r6-nak?mert akarok csinálni egy kis kiegészítőt a mi futónkra hogy motort stabilabban,kényelmesebben lehessen vinni(nem is csak az enyémet,de az ismerőseim között van egy 'mindigösszetöröm cb'-s és egy 'mármegintlerohadtam gs'-es.
Na és ehhez gyűjtök ötletet,aztán ha hazamentem hegesztgetek(vagy ha nem megy elhívom a Sanyit,Jimmyvel biztos összedobják pár perc alatt)
Azt több helyen láttam,hogy ilyen biciklitároló-s forditott U alaku vas van az elején,amibe belemegy az első kerék,ez lenne a kiindulópontom.Ja még mielőtt folytatnám azért megvárom hogy reagálj,hogy egyáltalán hozzá tudsz-e szólni a témához