Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

annyit tankoltam délután a motorba 7.2 liter
2500
ne sirjá itt hogy nincsen pézed benzinre amikor 3000ft-ot kiadsz a koncertre
megyek hát a nyinnyára .de lehet enne is valamit
holnap este mész a nyanya koncertre?
a 110 az édes kevés.az enyém megy annyit pedig az 70es.hát mert aki azt akarja h sokáig elmenjen a motor az cseréli a dolgokat amikor kell.az enyémen pl már nagyon érezni h kopott a dugó
lehet hogy jobban megy de meddíg? szétesik hamarabb mint az nsr
amugy abba nemrég lett cserélve dugó
az enyémbe meg fene tuggya mikor volt dugó csere
igazábol nem ojan sokkal erősebb inkább csak alacsonyabb fordulatrol jobban huz
alattam megált 110-nél pedig aszonta hogy 140-et már ment vele
még jó h 90 a megengedett .most már legalább kezd megismerni h én hogy akarom kezelni .
megköszönném .nem akarok 25öst venni.így is mínuszban vagyok .elmondom neked h ugyan az a 2 motor méretileg .nem kell semmit a fékkel csinálni.bele a rotax123 meg a lengővilla, bele 1 kerék és kész a motor .persze h jobban megy mint az NSR mert sportmotor
benzinkuton lehmoshattuk volna azzal az ablakmosóval
most hazafele jöttem 120-160al és így is tökéletes volt a hőmérséklet, 80 -100 volt jó .... és én nem úgy akarom hozzám szoktatni hogy átépítem
majd valamikor szólok neki hogy megnézhesd
de én nem tökölnék ijen hülyeségekkel mer akkor már a féket is átkéne variálni
inkább vegyél gyári 125-öst
szerintem hosszra meg magasságra nem nagyobb a tiédnél
én mentem vele egy kört
jobban megy mint az nsr de én alig fértem el rajta
ja.csak én az öklömnyi cserbogarakból nem érzek semmit .amúgy 110....ööö..izé 90-nél sincs meleg .de persze Cseszneken 60 .én se ismerem én csak használom.majd hozzámszokik
még jó hogy nagyobb bogár nem ragatt rá
és meg lehet vele beszélni valami találkozót?ha rotax123-as blokkja van akkor érdekelne h belefér-e az AM6 helyére .nem kiszerelni akarom csak max tank meg idomok levesz és ránéznék h meg lehet-e valósítani .meg h a hátsó lengőkar bemegy-e alá
meg szólalt a gödörből a lik és igen lassan mentem mert nem akartam úgy járni mint a Balu vagy mint te amíg nem érzem a gépet nem sietek sehova, és nem crossoztam.... de nem is izzadtam és nem vagyok poshatt szagu sem ezért kiváló ez az ing
hát ez tudod nálunk úgy megy hogy ha van szúnyog a nyakadon ha nincs akkor is lefürdesz
akkor vele se motorozok
crossozni készültél?
a nyakadrol is?
vagy azt majd a paplan leviszi?
dehogy takarítom én egyszer csak leszárad
már azér is jólenne egy mez a protektor fölé hogy ne kejjen 1 órát takarítani a protektort
a mezt csak bedobnád a mosógépbe
oké
nézzél be ide máskor is
nem tudom miről beszélsz ez direkt volt az a repülő úgy sem ér semmit gondoltam átveszem én a szúnyog írtást
majd ha egyszer kész lesz a gpz, akkor majd meglátogatom.