Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én csak írtam mert láttam...arról meg hogy mi silány és mi nem, sztem felesleges vitázni.Lehet, hogy valakinek csak az a jó, vagy arra telik...
De van pár dolog, amit jól ki lehet fogni ilyen helyeken is....esőruha, tanktáska, akkumulátor töltő, stb...
Ugyan, nem kell engem "nem irigyelni" Már kinőttem abból, hogy wc-re is motorral menjek.Ma úgyis gp-nézés, pihenés, relaxálás van, úgyhogy kocsiba sem ülök....jövő vasárnap meg kimotorozom magam a ringen és utána 2 hétig motort sem akarok látni.


Talma egyelőre a második helyen. Illetve most már csak a negyedik...
A LIDL-ben kapható bukó és kesztyű elég silány,
a sisakbeszélő (3500) és a vesevédő (1400) nagyon jó, nagyon olcsó, azt mindenképpen megéri megvenni.
Jajj ilyen időben kocsival? Hát nem irigyellek...
..jövöhétre is jó időt jósolnak,bizzunk benne..
Hi! Köszi az infot, de az én motorom a garázsban áll, várja, hogy majd jövő vasárnap utánfutón elguruljon a Pannonia ringre és ott majd kitombolja magát!
Autóval meg nem tekerünk....
Szóval csak óvatosan Mindenki!

Jut eszembe, ha valakit érdekel, tegnap véletlenül voltam egy "Lindi"-ben (Lidl ) vannak motoros cuccok....jet bukók, motoros beszélgetőszettek.Ha valakit érdekel...
Téged most nem is vártalak
Sorszámot kell húzni
Ez a hét nem jó,meg utána se,de neked még azután sem
Na jó hétvégén többször ráérek,de csak azért mert hátha kell a spanifer a KAWÁMAT hazahozni
Ma délután motorozás, Zirc, fagyizás.
Találkozó:
13.40
Győr, AGIP kút, Praktiker mellett.
blöki...ööö ...izé...Blacki .szólj ha tesód feltette a képeket.meg adhatnál 1 linket is hozzá
ölég ha a hátsó fékbe kúpot farag .az agyat nem tudom használni
Nem felejtettem el,csak nem találkoztam vele. Ne sírjon már a szád,agyat úgysem tud neked esztergálni!
elmehettek a picsába .inkább a gályos eszti számát aggyad megfele .hamargyorsan kéne
dh jelentkezik *vétel* majd jövő hétre marad amikor kimegyek.lehet bogyeszékkal együtt vagy fasztuggya.megint 5 millió helyre kell elmennem dh kiszáll *vétel*
Illetve Csokoládét is várják ugyanannál a pultnál,hogy nem óhajt-e ma eljönni a dolgokért
Achtung!
Bogyót várják az információs pultnál,ismétlem Bogyót várják az információs pultnál!
Keress meg emilbe,lehet holnap du-ra már jó lesz a fuvar
Adatlapomon ott van asszem.
Részletek kellenek hogy honnan,meg hogy jó-e neki az akármikor
A police.hu nekem is ismerős .
1 hónapra előre fent vannak az infok .
Csornán mindig kell számitani trafipaxra,mióta megkapták a legujabbat,mindig kintvannak...
A zsámolyokat nem is átugrani kellett hanem felborítani!
Két képen vagy Bogyesz!A másikon meg Magyar csákós ruciba. Egyébként meg le vadászni sem lehetett mert le se száltál a vasról meg mindig csimpaszkodott rajtad 4-5-6 gyerek.
De ku.va hosszú volt az este...
Megyek is fürödni, dögleni.
kössz az infót
majd figyelünk
Hali...ismeröstől info..engem nem érint hátha titeket...

Holnapi sebesség ellenőrzések!
Győr-Moson-Sopron

[00:00-15:00] Farád, Győri út 85. sz. főút

[06:00-07:30] Farád, Győri út 85. sz. főút

[08:30-10:30] Bősárkány, Petőfi u. 86. sz. főút

[09:00-17:00] Győr, Szent István út

[09:00-11:00] Máriakálnok belterülete

[11:00-12:00] Csorna belterülete 86. sz. főút

[11:00-13:00] 84. sz. főút 128 km szelvény

[13:00-15:00] 1. sz. főút Kimle térsége

[13:30-15:00] 8527. st. Út Jánostelep-Tómalom

[14:30-16:00] 82. sz. főút Nyúl belterülete

[15:30-17:00] Csorna belterülete 86. sz. főút

[15:30-17:00] Mosonmagyaróvár, Királyhidai út

[16:30-18:00] 82. sz. főút Ravazd belterülete

[17:30-19:00] Csorna, Soproni út 85. sz. főút

[19:00-21:00] 82. sz. főút Écs belterülete
mijen motorral nyomtad akkor?
Azokból kaptunk mi is,ingyen osztogatták a pógármesteri hivatalba a munkanélküli(/kerülők)nek
2m-es darabokban 600 kiló sín elfér benne,meg egy kis kábel a tetejére
és miért szar a pacsker?
nem hozta a 2 perces időt?
én meg kocsiban félek,na.
meg hát komoly agyműveletet igényelt kiszámolni hogy ha a légellenállásra fordított teljesítményből maradt 5 Le gyorsítani,akkor a fennmaradó 3km üres szakasz elég lesz-e a swift leelőzésére