Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csáó
hát egész jól matekom 5-ös lett meg angolom is a többit leszarom igazándiból csak most meg tanulom azokat a mocsok tételeet de nagyon sok van még
motorozásra gondolsz? mármint hogy kipróbálnád a "zőccséget"? lehet róla szó
milyen motort tervezel amúgy, mégis kawa lesz?
Felesleges venned lottót én már vettem és úgy is én nyerem!
akkó lehet téged hallottalak .mondtam is már megint valami köcsög enduro-sok basztatják az állatokat
Én valszinű meg is venném ha 180-as lenne ,de ilyen keskeny gumival felborulok a Frézivel.
Jó'vanna, nem lehet mindenki képben .
Ti meg náczikok vagytok .
Én nem fizetni,hanem megfizetni szeretnék! Nem ugyanaz a kettő!
Te szerencsétlen arcú,az nem ez a Zámoly!
Báássszkííííííí,ez ám a királyság! Hallod more,tik tudtok ám ééni! Nekünk el kell mennyünk a rétre a bodzáéé,tik meg a nppaliba szeditek a tv elött ülve!
Gyere csak bolháskacsa, úgyis kell majd aki a lemaradtokat ôsszeszedi...
Mellesleg szóltam a srácnak, mondta, hoz neked 190-es gumit.
na lépek lottózóba
csá
Te necigányozzá
Juteszembe, Zámolyon sem lesznek romákok, mer' kivándoroltak nem?
Hát more,hallod,ha tovább emelkedik a víz még a végén fürdenem kell Úgyhogy itt a világvége
Ma már direkt nem megyek le az emeletről,nehogy engem hirtelen meglepjen itt az áradat.
Így kénytelen vagyok a szobámba szedni a bodzát.hozza az ár tövestől a bokrot,én meg elkapom oszt leszedegetem róla.
Nehogy mán kiessek a munkábul a devla rúgja meg
Heeeheee úgy is mi fkzetünk a végén, a fehérek. (parasztok)
Szerintem majd becsatlakozom én is, csak hogy emeljem a színvonalat .
Mellesleg van egy ugyanilyen 150/70 R 17 is.
Volt ahol nálunk is a csicskáknak úgy kellett beúszni a bokrokhoz,mert tudod a mi fajtánk kicsit fél a víztől. Gondolom hogy nektek most ez mekkora lelki traumát okoz,hogy mindenhol víz van körülöttetek. Szerintem majd perejjétek be az államot,aztáá meg maj mennyetek straszburgba az ombuccmanhóó,hogy mijjen rasszistákok ezek az árvizek hogy így fenyegetnek titeket!
Fenéket, az gyárilag keskenyebb, de ez is bôven elfér rajta.
A gyári: 140/80 R 17
hát az árvíz miatt itt nehéz megközelíteni a bokrokat
Ti még csak most kezditek? Máá egy hete szedjük,mert most akarunk építeni mink is három házat egyszerre egymás mellett mint a vidákék!
így van.nyakunkon a bodzaszezon,aztán a málnáskocsi meg ne legyen műszakilag a toppon?hát miből lesz szeptemberbe az x5ös szerinted?
Ja tudom máááá! A málnáskocsiról gyujtottad le az egyik gumit,és arra kell!
az titok
a 160 még elmenne,csak 17es felnim nincs...na nem mintha beférne alá
Nem mind1 neked? Mire akarod rakni? Az astrára?
ez 1000f méret?
Enyémet is leganéznád? Nem olyan,csak egy egész hangyányit! Bár a gólyarét mögötti vizek levitték a nagyja retket!

Kösz nem kell,biztos fel nem ülök senki mögé!