Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézzmároda.ugyan úgy hiányzik a légbeömlő mint nekem.ugyan úgy hiányzik az első index mint nekem nade azért a lábtartót rajtahagyta
Hát az attól függ az aprilában vagy mástól
mennyi most egy uj rotax 122 henger? + asso dugo? msg me
Ja....ok
Hát aki ezt a mocit árulja. Sok embernek baja van vele. Nekem személyszeint semmi mert nem is ismerem. Mások meg ismeretlenül is hadjáratot indítottak ellene.
Ki az a Misoc?
Misocra gondolt.
ki?
Váázz, nemhogy egy mondatot, de két szót nem bír leírni helyesen
Ja sajnos ez tapasztalat. Megvettem a suzukit és lecseréltem a kuplung lamellákat. Erre 800km után leégett az egész.( semmi gyilkolás, gyorsulgatás nem volt) Szar minőségűt vettem valószínűleg az volt a hiba. Azonnal 50eft-ba került.
igen igen,ez nagy igazság mindig rá kell hagyni vmennyit
Azt hiszem valami ott környéki áron. Az mondjuk külsőre is jobban néz ki egy kicsit. A másik meg hogy nem szabad úgy motort venni hogy csak pont annyi pénzem van amennyibe kerül és kész. Hagyni kell másra is mert nincs olyan hogy csak ráülök és kész. Egyik használtmotornál sem, csak az újnál. Ha nem is előbb utóbb előjönnek a hibák.
de ő mennyiért vette,nem vmi 400 felett?
de ez a moci misocé(telszám,műhely alapján)... én vettem már tőle alkatrészt,nem volt rá panasz,de már van aki bánja,h vele üzletelt,ez az rs nekem nagyon szakadtnak tűnik,ez nem fog 320ba megállni az biztos,nagyon olcsó,de sztem nemhiába
Hát azt hogy nincs rajta rendszám. Nem tudom hogy adja-e hozzá a külfödi papírokat és hogy forgalomb lehet -e helyezni. Mert ha nem akkor tökre nem éri meg.
De ha megnézed mr. yamaha is misoctól vett motort. Eddig minden rendben van, nincs semmi baja. Szóval ha elmond mindent normálisan és neked megérné a moci akkor lehet hogy megéri elmenni megnézni.
Nem tod hogy ez RS 125/50 mit jelent ?
Hát nem sokmindent tudsz már akkor csinálni. Hiába mondod azt neki hogy legalább a felét fizesse ki a benzinköltségnek úgysem fogja. Ilyen ez a motorvásárlás. De tapasztalatból beszélve szerintem nem g**iznek az eladók. Vagyis velem nem csináltak még ilyet. Nekem mindig megmondták ha szar volt valami.
Ám kösz hogy megnézted
Jah...csak somogyban lakok a moci meg kiskunban van ... elemgyek s ha szar a moci mit csin ?
Jaj de gonosz vagy. CSak így hogy misoc
Hát így első ránézésre kívülről szerintem lenne mit javítgatni. Első indexek, légbeömlők... A lánc az tényleg újnak tűnik meg lehet még rajta spanolni szóval azzal nincs is gond. Hát mindenféle képpen ki kell próbálni hogy milyen motorikusan. Azt úgysem tudod megmondani ránézésre.
jééé misoc