Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

yamaha fzs 600 frazer 2010 es keresek csomagtartó konzolt. ha van valakinek írjon ,deakvar 57 @freemail.hu . köszi
Eladó lett a vasam!

Képek.

Hírdetés
Továbbra is eladó a kislány!

Suzuki Bandit 400 VC
Melo ezerrel!
mizu kis pajtás el vagy veszve
Szia! Már elkelt.

Üdv.:
Zoli
Sziasztok.
Eladó méretprobléma miatt, M-es méretű, unisex motoros dzseki, egyszer használt, de nem látszik rajta használat nyoma,teljesen új.
Ár 25eft
tel. 30/ 6828-187
99-02 Yamaha R6 alkatrészek a bontós árak alatt eladók :
karbisor
főtengely
hajtókarok
generátor
fesszab
gyujtásbox

önindító
váltó
szelepdekni fedél
lábtartók
hátsó lengővilla
rugós tag
komplett hátsófék
kormánykapcsolók
stb...
udv.endre vagyok mien arban van a sm sarvedo?cimem supermoto@gmail.hu elore is koszi a valaszt.
sedu lóvé két részletben ha az apeh bácsi rábólint a kérelmemre?
Szijja
Tudok neked segíteni mindenbe amit írtál!
Adatlapomon találsz e-mail címet,keresss fel!
te sedu, erröl a haccázasrol beszélgessünk már el skype-n, ha beszámolsz dolgokat lehet érdekel,. üdv
Még mindig eladó a CBR600 F3. pályamotornak, fighternek ideális. Árcsökkenés: 180,000Ft! Műszakilag rendben van, nem törött, gyári idomok hiányoznak.
Üdv mindenkinek van egy honda hornet plexitem ha valakit erdekel irányar 8000 ft a szamom 06305761583
Üdv.Van egy eladó Kawsaki KLR 600 henger és dugó.A henger nagyon jó állapotban van.A dugó gyürü cserére szorul
Sziasztok

Keresek Aprilia old Sr 50 hez:
Indító relét
Oldalsztendert
Gumikat

Üdv.: Kotlos
Hali.. Van nekem egy Audiobahn mélynyomóm... Amikor nem a motor volt a hobbi autóhifivel foglalkoztam.. 30cm -600 W RMS teljesítmény. Ládában védőráccsal adom 30 ért cakk pakk vagy minőségi bukóra cserélném.. 57-58 as méretű.. Amúgy ennek az ára 60 ezer.. csak a nyomó. Érd emailben vagy msn
Ez eléggé jó lehet ez a tok,de valami Gps is kéne bele :)
Köszi szépen a segítséget!
Úgy nézem nem jó a link...Kappa TK741
Nekem telefon+ez van.
Sziasztok a motoromra szeretnék majd GPSt venni és érdekelne,hogy szerintetek milyen gps a jó motorra,ami vízhatlan,vagy legalább vízhatlan tokkal rendelkezik,biztonságos,bírja az aksija és nem drága.
Futárkodni szeretnék motorral,és ehhez kell majd a GPS.
Nem azért kérdezlek titeket,mert innen akarok venni,hanem,hogy szerintetek melyik a jó.
Szóval a rátukmálom már csórikámra az enyémet emberek ne rohamozzanak le:)
Köszönöm szépen a segítségeteket!
Eladó egy T-Mobileos, Apple iPhone 3GS 16Gb. Szép állapotban van. A hátulja gyönyörű, az elején pár apróbb karc megtalálható. 1 hét próbagaranciát vállalok rá. Beszámítás van, csereár: 72.000 ft.
Dobozában:
-töltő
-adatkábel
-bontatlan, gyári fülhallgató
-kézikönyv
-sim kiszedő tű

Valamint külön alku tárgyát képezi a képeken látható, Vaja márkájú fehér bőrtok, valamint egy gyári, Apple dokkoló készlet. Ezek nincsenek benne az árban.
Megtekinthető: Szeged, Kiskunhalas, Budapest előre egyeztetett időpontban. Ár: 68000
Sziasztok!
Xr650l hez keresek karburátort.Nem dominátorét.Ugyanúgy néz ki de a domié kisebb.Ami nekem kell annak a tipusa VE85- vagy VE86-al kezdődik.Csak e két tipus érdekel!Köszi!