Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én el nem adnám.
Ha ráteszed a papírra akkor nem fújja el a szél.
Hali nem tudom mi lehet a birtokomban de megválok tőle
de azt szeretném megtudni menyit érhet vagy minek a dobfékei ezek
ok,köszi....
Szia!
Sajnos ehhez a típushoz nem tudok jó áron!
Eladó Aprilia Sr50 Racing!

Karburátoros,vízhűtéses,elöl-hátul tárcsafékes. 70ccm-es hengerrel, Leo Vince Zx sportkipufogóval, teljes Malossi tuninggal(szíj,görgők,variátor).Most kapott egy új kuplungot illetve a görgők is újak. Új akksi,gumi. Minden kapcsoló és visszajelző működik.Csak munkába járáshoz használom, nincs széthajtva!
Ár:180.000Ft
Az ár irányár,alkudni lehet,normális keretek között! Megtekinthető Szegeden!
E-mail:blays19@freemail.hu
Tel.:0630/440-4145
esetleg ruha,csizma csere érdekel!
Creative 5.1 hangfalszett eladó szép állapotban. 6000 FT
pionner(gyári) mélyláda , 500w-os magnet erősítővel 20.000 FT
iPhone 3G 8Gb. Szoftveresen függetlenített 6.15 fw, tehát a GPS nem megy. A némító gomb nem rezget. Csúnyácska állapotban. Hátlap töltőnél csúnyán repedezett, kijelző szép állapotú. Doboz és töltő van hozzá. Ára: 37.500
1. iPhone 3G 8Gb T-Mobileos, szép állapotban, minden tartozékával, bontatlan fülhallgatóval. 48900 ft, csereár 55000ft 1-3. kép
2. iPhone 3G 8Gb szintén T-s, szép állapotban, viszont ennek a töltőjénél sajnos jelentkezett a szokásos alig észrevehető repedés. Minden tartozékával. 48500 ft, csereár 55000ft 4-6. kép
Középen van rajta Yamaha felirat.
A szalonba van még,holnap teszik fel a gumikat és csinálják meg s szervizt de a azt mondták gyári van rajta még. Én 186cm vagyok és ha felállítom a plexit kitakarja a szemem. Azt mondták,hogy a túra plexi magasabb.
Szerintem a tiedén már az van.
Ha van rajta középen Yamaha felirat akkor az már a túraplexi.
Vagy mérd meg és én is lemérem nekem van mindkettő.
Eladó 2db Pocket PC és 1db Mini Laptop. Újak!

LAPTOP

Eladó egy vadiúj, dobozos mini laptop előtelepített Windows XP-vel.
Nagyon gyors, fél perc alatt üzemkész, az aksija sokat bír, 3 cellás.
3db-ot rendeltünk, de egyik barátunknak időközben tárgytalan lett.
Kipróbálható.
- Intel Atom D425 1.8GHz
- 1GB DDR3 RAM
- 250GB HDD
- Kártyaolvasó
- 2xUSB, 1xLAN, WIFI, 1x monitor out, 1x mic in, 1x audio out

Ára: 60.000Ft.

POCKETPC 1.

Brand new and high quality.
MID 7" with 0.3MP camera.
Operating system: Android 2.2.
CPU: VIA8650 800MHz.
RAM: 256MB DDR2.
NAND flash: 2GB.
7" touch screen 16:9 / resolution: 800 x 480.
WIFI: 802.11 b/g.

24.500Ft.

POCKETPC 2.

Kijelzővédő fóliával, fehér színben, kipróbálható.
Google Android OS 1.6.
Processor: VIA MW8505 533MHZ.
Memory: 128MB DDR2.
Capacity: 2GB NAND FLASH, support SD Card (SD Card is NOT Included).
Display: 7-inch (diagonal) high-brightness TFT LCD widescreen touch display, 800 x 480-pixel resolution, Support for display of multiple languages and characters simultaneously.
Network: 802.11b/g/n Wi-Fi CERTIFIED network connection.

23.000Ft.
Üdv.

Suzuki Rmx 50 re keresnék sm kerekeket. van valakinek hentergőbe olyan ami jó rá és nem agyonhasznált ? !
Szia!
K5 FJR-re tudsz túra plexit szerezni,illetve ledes hátsó lámpát?
a képen a dátumot ne nézzétek mert a fényképező el volt állítva azért irja ezt. Amugy tegnap fotoztam.
Üdv!
Van egy eladó sportlégszűrőm 3000ft-ba. Akinek kell az irjon ide: bakosr8@freemail.hu
http://www.kepesmotor.hu/honda...
HONDA CR BESZÁMÍTÁS! NÉZD MEG!
Ok, köszi.
jah, igen, nos a levegőcsavart alapjáraton kell állitani azt hogy merre azt a motor mondja meg, nagyjából a következőként kellene megmelegitett motornál alapjáraton ketyeg a vas, és szépen nagyon pici állitásokkal affig állitod amig az alapjárat a legmagasabb nem lessz, minimálisan várni kell a motor reakciójira, mindenekelött érdemes kiganézni a kipufogóját, mivel olajban dus keverékkel járattad igy nagy a valoszinüsége hogy a kipufogóban van lerakodva (maradék gané), nos miután megtaláltad a legmagasabb pontját érdemes kiprobálni hogy kiforog e rendesen, amenyiben igen akkor el is készült a vas..
A honda dio. vételeztünk tőled nemrég, már bejáratódott szerintem. Mondtad, hogy utána tekergessem a levegőcsavart...
cső, min akarsz levegőt állitani.
Szia teve! Merre tekerjem a levegő csavart? És mennyivel?
és a mai benzinárak mellet az sem elhanyagolható, hogy a 4t kb a fele mennyiségü üzemanyaggal is elmegy