Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó! Nokia 5800 XpressMusic 8GB-s memória! Minden gyári tartozékával, karcmentes állapotban eladó! pluszba jár egy fekete szilikontok hozzá!
SE X8, vodás. 2gigás kártya, adatkábel, töltő. A hátlap nincs túl jó szőrben, az eleje korrekt. Ár: 18500ft, csereár: 25000ft
Nokia E7, IMEI alapján garis, karcmentes, minden tartozékkal. USB on the go kábellel olvassa a több száz gigás háttértárakat is. Ár: 76ezer, csereár: 85ezer
Nokia N97 32gb. Fóliás előlap, szép hátlap. A fémkereten van egy benyomodás, a lezáró gomb hiányzik, de automatán van. A képen látható tartozékokkal. Ár: 32ezer, csereár: 40ezer.
Szia! Győri vagyok, és mint mondtam szétszedhető. Ha érdekel, írj: kadar96@freemail.hu
bioptron lámpák eladóak az eredeti ár ötödéért! 70/3833108
zepter-légtisztító boltban 180 én 50-ért adom (bontatlan)
avirex bőrkabát 130 helyett 50 stb
Szeva szép a motor de nemhiszem azért köszi!
sziasztok. Házfelújítás miatt eladó szép kis motorom. Érd: 70/457-0148
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_xj600s_dive
rsion-4880679
Szia!
Hol van ez a masina helyileg?
köszi
Csere esetleg egy Zx12r-re?
Eladò Nokia N97 telefon,dobozàban, karcosodás elleni fòlia+tükörfòlia+1tükörfòlia, töltővel,adatkábellel,fülhallg​atóval. Àr:45.000 forint Email: richard.horv@gmail.com, tel:0630-3919798
Sziasztok!

Van pár eladó cuccom olcsón:

1. Yamaha DT 80 LC2 1995 hátsó kipufogódob 4000 ft
2. Bridgestone Battlax Racing 190/645 2008as 4000 ft
3. Maxxis Cross SI 80/100-21 10,5 mm bordával mindenhol 2007/52. heti 4.000 ft
4. Univerzális hátsólámpa: fék-hátsó-és rendszámvilágítás egyben 2.500 ft.
5. 1999 ZX6R alsó felső villahíd kompletten csapággyal, és első tengely együtt 5.000 ft
6. DRZ lánckerekek 13-14-15 és K4 SV 650 15ös, árak a képen.

Postázom is a cuccokat!

Üdv: Edem
Suzuki DRZ-E
Mta4

szia

merre felé vagyol?
ma viszed akkor 16000,de csakis ma.
Sziasztok! Megválnék szeretett YBR250emtől. Sajnos a nagy(obb)ravágyás engem is utolért:)
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_ybr250-49446
83
Eladó Lc4 Prestige Sm. 1250000 ft-ért 14000 km-el. cserélhető Sport-túra vagy Naked motorra.
Ha kicsit uncsi már a motorod, frissítsd fel , olcsón gyorsan

...ebben nem fogsz csalódni!

Csak nálunk, +laminált réteg a matricákon, a tökéletes tartósság érdekében!

MINŐSÉG GARANCIA!
Utólag kell fizetned, miután Látod, hogy mi azt küldjük amit ígértünk!

Kitűnő minőségű, nem pixeles!, UV, víz és fakulásmentes, kültéri nyomatok!

Csatolok pár képet, de többi info a linken:
http://www.felnicsikok.hu/tabl...

Monsterből van piros, narancssárga, fehér.. is

üdv:George
www.motormatricak.hu
info@motormatricak.hu
www.felnicsikok.hu
ja igen. helyileg győrben és/vagy környékén, néhanap pesten vehetőek át a cuccok.
ha összejönne a robogó, akkor győr 50km-es vonzáskörzetében érdekelne, esetleg az előbb említett 'néhanap pest'-i útvonalon
kicsit frissítem magam (vagyis a hirdetésem)

eladóak az alábbi dolgok, VAGY CSERÉLHETŐEK, méghozzá muternak munkábajárós rotyogóra.

- mágneses fülbevalók - zsír új mindegyik
- plüssök (hello kitty féleség, és mr bean macijára hasonlító plüss) - zsír új mindegyik
- PC bontásból pár cucc (ház, amd athlon xp 2500+ proci+hűtő, ati radeon 9600 videókártya)
- 32GB SDHC class6-os memóriakártya - új (csak kipróbáltam, hogy tényleg annyi e a kapacitása)
- erősítő (elvileg az egyik fele nem szól) - használt, javításra szorul
- Veiger akkusztikus gitárhoz tok - zsír új (western gitár nem fér bele, mert hosszabb a nyaka 1-2 centivel talán)
- Logitech vezeték nélküli egér - zsír új (talán még elemeket is tudok hozzá adni)
- női napszemüveg - zsír új
- amd mobile sempron 3400+ laptop proci
- 2db országúti bringa - használtak, de rendbe vannak hozva

ha valami érdekel, akkor kérdezz bátran, igyekszem válaszolni.

KÉPEK a picasaweb.google.com/farkasbalintm címen, az egyebek/plüss/ékszer/napszemüveg/pc mappákban
már elvitték
Megvanmégmegvanmég?