Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van ott egy oakley barna férfi napszemcsi is.. annak is van ára, v azt ingyéééé adod?
A szerszámos koffer mennyi?
A méret M-es
Eladó Agv K3 bukósisak 25.000 pénz... tel: 06303919798,email: richard.horv@gmail.com
Eladó 52es Dainese T3 bőrruha,piros-fekete-szürke szinben, aprobb horzsolás az alkarnál. Ára: 40.000 forint, hozzá tartozó Dainse csizma 42-es 10.000 forint. tel: 06303919798, email: richard.horv@gmail.com
Üdv Mindenki!

Lenne egy Motoline nadrágom téli nyári típus,cserélném protektor ingre,motoros kabátra.
Új szerű,27-es méret,fekete,protektorokkal.Vízlepergető ,aoro tex anyag.06703854420
Cserebere XXIII-kerület.
8 GB C2 es MICRO SD kártya+ nagy sdre átalakító bagóért elad! Egyszer sem használt! 2500 postát állom! (mire megvettem lett egy nagyobb!)
hali
hát még kicsit gondolkodom rajta, de talán a motorod jó lesz cserealapnak

viccet félretéve occó ezeöccá
(bár ha az első ajánlatom is megfelel, akkor természetesen az is áll )
Hali! Mr. Bean maciért mennyit gondoltál?
üdvözlet hölgyek/urak

kicsit rendezgettem a cuccaimat, és rá kellett jönnöm, hogy van pár dolog, amim van ugyan, de lehet, hogy még az életben nem is használtam, így csak a helyet foglalja.

van itt minden, vegyesen:

- mágneses fülbevalók - zsír új mindegyik

- chippes és softmodos wii a cuccaival (doboza, kiegészítők, stb.) - használt, de nem leharcolt

- plüssök (hello kitty féleség, és mr bean macijára hasonlító plüss) - zsír új mindegyik

- PC bontásból pár cucc (ház, amd athlon xp 2500+ proci+hűtő, ati radeon 9600 videókártya)

- 32GB SDHC class6-os memóriakártya - új (csak kipróbáltam, hogy tényleg annyi e a kapacitása)

- erősítő (ha jól emlékszem, akkor az egyik fele nem szól. nem emlékszem pontosan, mert a hozzá tartozó cuccokat már régen eladtam, aztán most jutott eszembe, hogy van nekem egy ilyen is. amúgy két 600W-os hangfal volt rákötve) - használt, javításra szorul

- Veiger akkusztikus gitárhoz tok - zsír új (western gitár nem fér bele, mert hosszabb a nyaka 1-2 centivel talán)

- Logitech vezeték nélküli egér - zsír új (talán még elemeket is tudok hozzá adni)

- női napszemüveg - zsír új

- amd mobile sempron 3400+ laptop proci

- 2db országúti bringa - használtak, de rendbe vannak hozva

ha valami érdekel, akkor kérdezz bátran, igyekszem válaszolni.

KÉPEK a picasaweb.google.com/farkasbalintm címen, az egyebek/wii/plüss/ékszer/napszemüveg/pc mappákban

Legfőképpen 3 dologra gyűjtök :
1. - következő félévem tandíja
2. - nyári gyakorlatra kiskocsi (kisfogyasztással )
3. - örök szerelem egy DR350 (na jó egy 250-est is nagyduzzogva elfogadnék )

Mivel pénz beszél, így ha van olyan csereajánlatod, amiben látok fantáziát, akkor az is jöhet . Az alábbi dolgok pl szóbajöhetnek, de nyitott vagyok mindenre:

- laptop (akár törött kijelzős is, csak működjön, és legyen hozzá töltő)
- androidos táblagép
- színes kis tv (úgy 7-8"-tól max 14"-ig)
- monti alkatrészek (komplett 26os kerék szett, leginkább XC-DH területre; komplett tárcsafék szett; minimum 130mm-es rugóutas első villa)
- régi kisautó (fiat 500, fiat 600, zastava 750, fiat 850, szóval tényleg az ilyen régebbiek, de végülis bármit meghallgatok)
- jóanyámnak munkábajárós rotyogó (mindenféle tuningtól mentes ha lehet)
- a már említett DR350
- undzóvájter undzóvájter

elérhetőségeim elvileg adatlapomon

tenkjú tenkjú
Üdv.Van egy eladó Kawsaki KLR 600 henger és dugó.A henger nagyon jó állapotban van.A dugó gyürü cserére szorul.
Eladó 125 4T, jó műszaki-esztétikai állapot. NEM 50-esként használt, tehát rendszámos.
Júliús közepéig műszakival 190e Ft.
Sziasztok
Érdeklődnék van-e valakinek eladó gumija?
110/70-17 és 150/60-17-es gumi kellene, ha lehet akkor párban azonos márkával.
Experience egyrészes ujszerű esőruha eladó!
Olyan 180-185 magas faszira jó.Kérésre képet rakok fel,vagy elküldöm emilbe!
vennék HONDA xr 125 rendszámos, kevés kilóméterrel, 350e ig.
Szevasztok!
Eladó vezérműlánc feszítő Gsx-r 600 K4-5-höz való!
Ár: megegyezés szerint
Eladó! +gyári plexivel 35000.-
jah
mér adod el a gummát?
Philips xenon trafó új 1db,dísz kés,195/65 vágott slick 6mm-es mintával
MICHELIN PILOT SPORT 120/70 R17 ujszerű állapotban eladó. Ajánlj érte egy árat és ha megegyezünk viheted!
Eladó Samsung Galaxy Tab P1000 16Gb, tehát 3G-s. Áprilisi vásárlás, onnantól él a garancia. Kártyafüggetlen. Minden gyári tartozékával, előre telepített teljes európa térkép stb. Ár: 71.990Ft, plusz van hozzá egy autós töltő, tartó és egy bőrtok ezek ára 10ezer ft. Telefonálni is lehet vele, tehát minden tud, amit egy telefont, csak egy picivel nagyobb
Hi!

NGK CR7E IX 2500 ft/ db!
Ehune!
Ebbe a motorba már bőven több mint 100ezrem áll,és most nulláztam le teljesen magamat az új motor vásárlásával,illetve ennek a festésére,fék rendberakására .... ennyit csak ér...mellesleg van szivacs alatta