Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Bubis plexik eladók sok tipusra 10-12EFt közt,integrált irányjelzős hátsólámpák 12EFt-tól!
Szines Racing fékkarok 14000Ft/pár-tól(felhajlós változatban is!),lábtartók,bukógombák,markolatok,idomba szerelhető irányjelzők,üléspúpok,tükrök kedvező áron!
Azonnal vihető yamaha r6 2006-2008 sötét bubis plexi!(10000Ft) tel:06303210309
mail:bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Van egy fekete rövid eloxált zsír új fék-kuplung karom 14000-be ha valakit érdekel.Az alábbi tipusokhoz jó:
GSXR600 2006-2010
GSXR750 2006-2010
GSXR1000 2005-2006
Nekem is ilyen van a K5 1000-en és nagyon király.
Sziasztok!
Eladó egy 4db-os szett fekete eloxált lábtartó.Az alábbi tipusokhoz jó.
GSXR 600 97-05
GSXR 750 97-05
GSXR 1000 01-04
TL1000S 97-03
TL1000R 98-03
SV1000/1000S 03-08
SV650/SV650S 99-08
GSXR 1300R Hayabusa 99-07
Arany szinű:
CBR600rr,1000rr
CBR 600RC51
900rr,929rr.954rr
1100XX
Mindket szett ára 15000Ft.
06303210309 bali105@t-email.hu
Egyikkel sincs tapasztalatom, de kíváncsivá tettél.
http://totalbike.hu/tesztek/suzukifreewi/
http://totalbike.h
u/tesztek/pegazo/
Szívem szerint a suzuki, eszem szerint a pegazo. Igazi dilemma.
Tisztelt Motorosok!

Ezúton szeretnénk meghívni a második alkalommal megrendezendő, az előző alkalommal nagy sikert aratott Monori Off-road Börzére. A börzét a Kawasaki Ivanics egyesülete szervezi.

Helyszín: Monori Motocross Pálya
Időpont: 2011.03.20. (vasárnap)

Helypénz és belépő díj: nincs.

A börze célja, hogy típusváltások, évjáratbeli különbségek vagy egyéb ok miatt feleslegessé vált, motorokat,felhalmozódott, elfekvő alkatrészeket, ruhákat lehessen egymás közt baráti hangulatban csereberélni, a bolti árnál kedvezőbben adni, venni mert ez szezon kezdetén válságos időszakban ilyen árak mellett különösen hasznos lehet mindenki számára.
Mindenki hozza magával a kis portékáját (lehetőleg felárazva) és máris indulhat az adok-veszek, csere-bere. ( Az árusítandó motorokra, alkatrészekre és egyéb kiegészítőkre semmilyen típusmegkötés vagy egyéb szankció nincsen, mindenki szabadon árusíthat. ) Kereskedőket is szívesen látunk.

Szezon kezdete előtt általában nagyobb a lehetőség a motorok eladására, cseréjére.

Továbbá nagy előny, hogy az eladásra kínált használt motorok kipróbálására van lehetőség, ugyanis a versenypálya melletti kis edzőpálya rendelkezésre áll. Így a megvásárolni kívánt motorkerékpárokat „terepen” is ki lehet próbálni díjmentesen. Lehetőség nyílik a motor és a futómű együttes kipróbálására, amire általában nem adódik lehetőség.

Célunk, hogy minél szélesebb körű lehessen a börze, a cross-osok mellett ezért quadosokat és endurosokat, pitbikeosokat, supermotosokat, és veterán motorosokat is nagy szeretettel várunk.

Jó idő esetén itt lesz a 2011. idény Magyar Motocross Bajnokságának a hivatalos csapatbemutatója, meg lehet hallgatni az idei év csapatainak bemutatkozását illetve megtekinthetők a csapatok motorjai.

Továbbá Pitbike nyílt nap is lesz, ahol mindenki betekintést nyerhet ebbe a sportágba, az idei bajnokság főszervezője pedig készséggel áll rendelkezésre a témával kapcsolatosan.
Akik még nem voltak, a pálya Budapesttől, mintegy 40 km-re keletre Pest megyében, Monor és Monorierdő között található. Budapesttől 30 percen belül elérhető a pálya.

A rendezvényre érkezőket kulturált körülmények várják, nagy egybefüggő körbekerített, gondozott füves terület, angol WC és kéz (és motor) mosási lehetőség, valamint büfé is üzemel.

A pályáról térkép (Google Föld):
http://mx1.hu/2008/12/13/monor...

GPS koordináták:
É: 47fok 19perc 35másodperc (47.3263 fok)
K: 19fok 29perc 11másodperc (19.4864 fok)

Aki GPS-t használ kérem mindenképpen ellenőrizze, hogy az úti cél Monor és Monorierdő közé essen. Bármilyen további kérdés ezzel kapcsolatban is, írjon vagy hívjon.

Igény esetén utcaszintű „rajzolt” térképet is tudok küldeni.

Motorozni a nagypályán természetesen a börzétől függetlenül a megszokott feltételekkel és módon lehet.

A börzét követő vasárnap, tehát 2011.03.27.-én itt lesz az Motocross és Quad bajnokság idén nyitó futama. A tavalyi évben nagy sikerű volt a verseny itt Monoron, a közel száz magyar induló mellett 36 külföldi élversenyző tette tiszteletét, igazi nemzetközi hangulatot varázsolva. Idén is hasonló érdeklődésre számíthatunk, a Magyar profi bajnoki mezőny krémje, és már most több külföldi csapat is jelezte részvételi szándékát. Ide is mindenkit váruk nagyon sok szeretettel.


További infó, kérdés: monorcross@gmail.com

U.i.: Kérlek küldd tovább ismerőseidnek, hogy minél többen lehessünk és, hogy minél színesebb lehessen a börze.

(és bocs az OFF-ért)
Füstöld egészséggel :)
Sziasztok Kedves Motoros Barátaim!

Nagy töprengések közepette hozzátok fordulok segítségért.
Van nekem egy Kawasaki KLE 250 -mocim, nagyon szeretem hűségesen szolgált csak kinőttem.
Motor vétel előtt állok, két motor típus érdekel méghozzá az egyik a Aprilia Pegaso 650 i.e a másik a Suzuki Freewind 650.
Nem tudom eldönteni hogy melyik moci lenne a jobb? ár érték arányban, futásteljesítményben, évjáratban közel azonos mind a kettő.
Volt szerencsém kipróbálni ezt is azt is tapasztalataim: A Pegaso kiforottabb injektoros dögösebb kezelhetőbb masina de megbízhatóságban gondolom a japánok jobban ott vannak.
A Freewind kicsit karbis, kicsit nehezebb mozgatni kicsit "traktorosabb" de japán minőség olajhűtésű szervízigénye csekély megbízható társ.
Erős nyomatékos motor duruzsol mind a kettőben.

Kérem osszátok meg velem a tapasztalatitokat...
Előre is köszi nektek :) !
Megjött az olaj, köszöntem...
ELADÓ Lada Samara Csillagromboló ezeröcsi bivaly motorral!

Elpusztíthatatlan gépezet a pokol legsötétebb bugyraiból!
110.000 Ft-ért a Tied lehet, hogy végre Te légy a birodalom ura!
Van hozzá téli szett is igény esetén!
Igaz, a műszaki lejárt, de úgy sem merne megállítani a rendőr!

mail: tyt001@freemail.hu
tel: 70/6199777
Sziasztok!
Spidi Penta versenykesztyűt keresek a képen látható színben.
Bolti árnál olcsóbban érdekelne, vagy csere esetén bolti árral is számolhatunk.
Cserébe tudom ajánlani a http://alkupiac.hu/felhasznalo... linken található termékeket. (pneumatikus munkahengerek, targonca alkatrészek)
Ha valakit csere nélkül érdeklik ezek a termékek természetesen megvásárolhatók.
Érdeklődni: kuslics@freemail.hu email címen.
ELADÓ Motoros Kesztyű!

Schoeller versenykesztyű (Made in Switzerland), Keprotec kevlár protektor (magas ütéselnyelő képességű) az ujjaknál, a bütyköknél, a csuklónál, stb. Erős marhabőr külsőrész, puha tapadós bőr a tenyérrészen, az ujjaknál perforált bőr. Kék – fekete - fehér színű, mérete: XXL/12. Hőálló, víz, kosz, és olajtűrő anyaga van, rendkívül tartós. És a legfontosabb, hogy rendkívül kényelmes, össze sem hasonlítható egy olcsó kategóriás kesztyűvel.
Teljesen új, sosem használt. Méretprobléma miatt eladó (nagy rám).

Ennyiért ÚJ versenykesztyűt? Csak Nálam!

Ár: 16.000Ft (bolti ára 24.000Ft)

mail: tyt001@freemail.hu
tel: 70/6199777
KAWASAKI ZXR-750 H2
Eladó vagy olcsóbbra cserélhető.
A motor szerelőnél bármikor leinformálható.
A felújítás nem "sufnituning"!
Kawasaki ZXR-750
Helló.Míg nálad volt a motor nem volt különösebb baja-problémája?Csak mert holnap megyek megnézni és ha frankó akkor meg boltólom . köszi.
Hali. Van egy eladó GSXR 600-as levegőszűrőm. HIFLO márkájú vadi új 2002-2003-as évjáratúhoz.5000Ft.
Üdv mindenkinek.Van Japán Honda MTX hütő,óra (acsavarok benne kijárnak de be épithető az óra az tökéletesen működik),első fogaskerék,használt lánc eladó.Akit érdekel írjon.
Hali

Nem alkuképes, mert nekem majdnem 8ezerbe volt. És gyakorlatilag 1km-et sem volt motoron!
Hali mindenkinek.
Ha valaki tudna nekem segiteni.
nekem 1 poni romet v 1 mini riga komplett váz kéne, kerékel mindennel csak blokk nemkéne bele.
szánok rá ha ugy van de cserébe is tudok adni ezt azt.
msn: csillagbalint@freemail.hu
Sziasztok
Gyári Honda CBR 600F Levegőszűrő(17210-MBW-D21)8000FT.Honda CBR600RR utángyártott levegőszűrő(HFA1616)5000ft.Vadi újak.Postázom ha kell valakinek.
Hali!
Alkuképes? Vagy csere érdekel? (Yamaha DT 125R kopólamellaszett+kp)?
A Rockstar pulcsi vadonat új csak ki lett csomagolva.Amerikából lett rendelve,eredeti,és nagyon jó minőségű.Méretprobléma miatt eladó.Mérete:L Ára:14000Ft

A Fox pulcsi talán 5-6-szor volt rajtam.Nagyon jó állapotban eladó.Mérete:Xl. Ára:6500Ft

Mindkét pulcsi szakadás és sérülés mentes.
Sziasztok
Motor zárak.1500ft+pósta.
Itt érdeklődj:
tel.: 06-30-388-94-91
e-mail: 06303889491@citromail.hu
Shox Mondial M-es, tökéletes állapotban!
Ára FIX 30.000 Ft, postával 32.000 Ft.
Meg van egy Sidi Vertebra csizma 42-es, 20.000 Ft-ért, a képen látható sérüléssel, abszolút nem vészes, a talpa nagyon minimálisan van megkopva (ahogy a képen is látszik).
Ha mind a kettőt elviszed, akkor 45.000 FT!
Sürgős lenne!