Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sony s780 8.1mp csere női kabátra
Szia!

Lánckerék lehet, hogy érdekelne. Valami elérhetőséged?
Üdv
Okta
Üdv a Fórumosoknak!
Pár mázsa V2-es alkatrész eladó!
Megtekinthetők a bontospityu.hupont.hu
Tel:06703525376
Üdv Kaczkó
Rendben! Az akkor hétfőre itt is lessz...!
köszi.
igen. csak tegnap.
Köszönöm szépen, megkaptam a kabátot. Ki csomagolta? Te, vagy a feleséged?
Hy süti!
Sikerült feladni a csomagot? Még nem jött meg
299.999Ft
el kell jönni ki kell próbálni!
2007-es motor!
Helló

Mennyre alkalmi,mi az ára?
Pitpro 150 daytona japán / NEM KÍNAI/ blokkal. Elöl marzocchi teleszlóp,hátul dnm gátló. Teljesen felújított blokk,új dugó,új vezérmű lánc,új renthal lánc,új lánckerekek,új láncvezető,bucci kuplungszerkezet,új kerékcsapágyak,új koyo kormánycsapágyak,üzemóramérő. A motorban 74üó van. Felújítás óta 4 üó-t futott. Ajándék 30000ft új alkatrészekkel.Kategória váltás miatt ár alatt eladó. Hívj megegyezünk. Esetleg robogót beszámítok. TEL:06302380213
666hell@citromail.hu
Arlen Ness, Alpinestars, Berik, Suomy, Spyke.
1 és 2 részes felső kategóriás férfi-női bőrruhák beszerzését vállalom.
Átfutási idő maximum 2hét. Méretben majdnem minden, 46-60as méretig.
Kérlek e-mailbe írd le nekem: méretedet, milyen színben, milyen fazonban keresel.
Az árak 110től maximum 150ig terjednek!

666hell@citromail.hu
Oké.Már megtaláltam közbe.
Üdv.mennyi az ára?
Yamaha Mint robogó sürgősen eladó! Nem széthajtott sz*rhalmaz Melóba, suliba járni tökéletes de volt hogy 120 km-t lenyomtam vele egyhuzamban hiba nélkül. Gyere próbáld el fogod vinni
hali
CBR 1000RR '04-'07
"Yoshimura RS-5" rendszer 120e
"BMC" racing légszűrő 20e

meg van egy alig használt integrált hátsó lámpám+első pici indexem eladó(ez utóbbi a 600-ba is jó )
Panasonic 600-as 4 csatis hídba köthető...
SAL 300-as reflexcsöves mélyláda....
szép állapotban
+ 2 db hozzá tartozó 90W-os ÚJ hangszóró...

az egész együtt 35 pééz....
Sziasztok!
Bubis plexik eladók sok tipusra 10-12EFt közt,integrált irányjelzős hátsólámpák 12EFt-tól!
Szines Racing fékkarok 14000Ft/pár-tól(felhajlós változatban is!),lábtartók,bukógombák,markolatok,idomba szerelhető irányjelzők,üléspúpok,tükrök kedvező áron!
Azonnal vihető yamaha r6 2006-2008 sötét bubis plexi!(10000Ft) tel:06303210309
mail:bali105@t-email.hu
Itt a link

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_dr-4215890
Sziasztok
Eladnám a motoromat kategóriaváltás miatt. Az ár alkuképes! (azért sűrgős mert a másik hoz kellene a pénz amit már kinéztem és félek hogy elviszik előlem)
Ha valakit érdekel írjon/hívjon bátran bármilyen kérdésre válaszolok a motorral kapcsolatban.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_dr-4215
890
DErbi eladó! áron alul alkami vétel!
06706574245
Derbi!
A quad hibái: akksi hiánya, szivatóbovden csere, benzincsapnál csöpög a benzin, ülésre szivacsot kell vágatni. Amúgy küülső akksiról pöccre indul és szépen jár.
Eladó egy kínai gyártmányú 200ccm-es quad, enyhén motorhibásan, enyhén sérült állapotban. Felújítani vagy más quadba alkatrésznek jó. Ára: 120.000 forint, de írjon vagy hívjon, biztosan megegyezünk !Email: richard.horv@gmail.com, Tel: 0670/977-2687
Azt tudtátok, hogy már vannak akik gondolnak a nagyobb hajjal, vagy fejkerülettel rendelkezőkre?
Nem kell, hogy nyáron zsíros legyen a bukód belseje amikor már a maszk nyűgös.