Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó krossz gumik 19" 21" méretben. Érdeklődni e-mailben, az adatlapomon megtalálható! Vagy telefonon
0620 213 30 86
Hali!
Akkor te voltál, akinek a mailjét nem értettem...
Részemről okés, megnézem milyenek vannak, van több márka is. Én most MAXXIS-t használok, de asszem van pirelli meg még nem tudom.
Adok egy telszámot, csörögj fel.
0620 213 30 86
sziasztok!
egy kérdéssel fordulok hozzátok:
van egy magnet RSem tiptop 2500 kmer hibátlan jólmegy szép stb.
felajánlották a cserét egy Aprilia Af1re. állítólag nyáron cseréltek rajta dugór szimeringeket stb.
megérné elcserélni szeritnetek?
eddig érveim:
pro: nagyobb ccm, papiros(a1, 11kw) igazi motor, ha esetleg külföldre mennék élni, át lehetne papiroztatni(50est minek, kinnt meg sokkal( 2x, 3x) drággábak a motorok)
kontra: csúnyább, nagyobb fogyasztás, ki tudja mennyire megbízható( szép és jó hogy felújították, de ki tudja hogyan, nem tudni még mi rossz benne.)
hozzatok fel érveket, mert nem nagyon tudom hogy mit csináljak...
helo! tud valaki segiteni nekem?
egy haveromnak kellene alkatresz fz6 2004es-hez :
elso lampa konzolal
hatso lampa
kapaszkodo
bal oldali idom a kapaszkodo alat
bal kapcsolok
bal labtarto konzol
Sziasztok
Eladó,egy NITRO MX410 es bukó M-es,8000ft.PROGRIP páncél(kis méret)7000ft.JAFFSON full protektor L-es.(új)11000ft.MEX zárt bukó.(új)7500ft.Motor zárak 1500ft.Postázom.
Zacsi email.acsadiati@citromail.hu tsz:06205116093.
CBR600f2 alkatrészek eladóak vagy cserélhetőek.GPS,alufelni,vagy megegyezés szerint.
Igen van!
Csak kattints ide és tanuld meg végre használni azt a kurva google-t
mitmi?
Sziasztok!

Up-olom a Xenon szettet képekkel! Ára 15 000 állom a postát!
MIII? Igen az kéne mert lenne?
Sziasztok!

Up-olom a Xenon szettet képekkel! Ára 15 000 állom a postát!
sziasztok érdekelne CBR 919 rr re kormány lengés csilapito ajánlotok vannak várom
Szia!
Küldtem e-mailt, megkaptad? Üdv
Okta
Sv idomok!
Teljes oldalidom gyári verzió 25000Ft!
N-es hűtővédő 10000Ft!
Üléspúp 8000Ft!
Mind üvegszállas műgyantából készült fényezetlen darab.
06303210309
Sziasztok!
Bubis plexik eladók sok tipusra 10-12EFt közt,integrált irányjelzős hátsólámpák 12EFt-tól!
Szines Racing fékkarok 14000Ft/pár-tól(felhajlós változatban is!),lábtartók,bukógombák,markolatok,idomba szerelhető irányjelzők,üléspúpok,tükrök kedvező áron!
Azonnal vihető yamaha r6 2006-2008 sötét bubis plexi!(10000Ft) tel:06303210309
mail:bali105@t-email.hu
Átadó Carbon fólia, 1,52x2,5m, fekete, kb. félmatt. Nagyon szép.
Tévedésből rendeltem Németországból, de nekem már fényessel vannak részek lefóliázva. átadási ár a beszerzési áram 23000,- ; 3,75nm egy teljes idomos motor fóliázásához is kb. elég.
A felrakásban tudok segíteni. Budapesten v. Fehérváron megnézhető.
Szia! Cimbidet nem érdekelné gixxer 750 ? (nem bontózott)
Halihó.

Honda MTX 125 (olasz) kormány-t keresek!

Egykerekezéses fikuszban volt ma részem, és csak a kormány bánta. Elhajlott szegénykém... :D
Helló komplett motorblokkot keresek épített chopperhez 300 vagy max 400 köbcentiset a márka az mindegy
Üdv mindenkinek.Eladó egy 125 Honda MTX re való első fogaskerék 15 fogszámú,hütő és km óra(az órából a csavarok kijárnak de lehet használni)
Helló! ezek vannak még meg! 10E ft ért oda adom az egészet. a kulung nem a legjobb állapotú.