Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Valaki esetleg nem-e tud eladó Honda CR250 2003 évj.-tól motort eladót?Forgalmi,törzskönyveset?Nem akadály ha kivan ideiglenesen vonva a forgalomból!Aki tud ilyet írjon,előre is köszi a segítséget.
Tekintsd meg ELADÓ termékeimet a TeszVesz-en!

Van motoros kesztyű, plexi bukósisakra, és még sok minden!
Üdv Eladó NPC diamond gps,IGO primo-val,48 ország térképével 4 GB-os kártyán.Zene -video-foto lejátszás,fm transmitter,és még sokminden.Ára 19-e postával.
Érd: hqbalazs@vipmail.hu
Eladó motoros cipő:

http://www.kepesmotor.hu/utcai...

Eladó motoros kesztyű:
Spidi penta 59100 Ft a motorline-nál, 25.000-ért vihető. M-es, 8-as méret.
Suzuki RM eladó/cserélhető! 2005-ös. Nem sokat használtam, beszámítottam egy másik motorba, de sajnos ritkán tudok csak hazajárni, így nincs értelme...Legalább 400ccm-es rendszámos/rendszámozható nagyrobogó csere érdekel. Iá.:499ezer
Elérhetőségek az adatlapomon.
Sziasztok!
Eladnám Akira bukóm M-es méret. Kifogástalan karcmentes állapotban,sisakzsákkal.dobozában 10 ezer az ár.
Eladó Givi HPS X01-es cserélhetö állú bukosisak 1 éves alig használt a mérete nem lett jó nagy. Megvan minden eredeti tartózéka gyakorlatilag hibátlan! Mérete M1-57 SOS eladó igy fix 25eft. Új ára 90-100e ft között! Érd.:adatlapon az elérhetöségek!
eladó 260e vigyétek
Helló sziasztok! érdekelne engem 2000 és 2002 közti zx 12-R ami rommátört de indítható papírok nemérdekelnek igazábol blokk kellene nekem! bárki tud valamit kérem hívjon! 0670 421 6829 szevasztok
Sziasztok!
Eladnám ezt a Givi dobozt,egy sisak fér bele,nagyon kajak kivitel,az asszony használta robogón,pár karcot leszámítva szinte új.
Enduro-ra,robogóra.
9000ft.
Valaki meg tudná nekem mondani hogy egy 125-ős rendszám nélküli motort ami 50es ként volt használva azt meglehet oldani úgy hogy kapjak rá rendszámot? Ha igen akkor ennek kb mi az ára?
Üdv:Roland
Sziasztok! Eladnám Yamaha XJR 400as motoromat! Ár: 390.000 Ft. Akit érdekel kattintson ide:
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Több képet, infót tudok róla e-mailben küldeni! érd.: kisszotya@t-email.hu
ELADÓ Motoros Kesztyű

Schoeller versenykesztyű (Made in Switzerland), Keprotec kevlár protektor (magas ütéselnyelő képességű) az ujjaknál, a bütyköknél, a csuklónál, stb. Erős marhabőr külsőrész, puha tapadós bőr a tenyérrészen, az ujjaknál perforált bőr. Kék – fekete - fehér színű, mérete: XXL/12. Hőálló, víz, kosz, és olajtűrő anyaga van, rendkívül tartós. És a legfontosabb, hogy rendkívül kényelmes, össze sem hasonlítható egy olcsó kategóriás kesztyűvel.
Teljesen új, sosem használt. Méretprobléma miatt eladó (nagy rám).
Ár: 16.000Ft (bolti ára 24.000Ft)

ELADÓ AGV Plexi
AGV Race plexi, víztiszta, keveset használt, tépőfólia bütykökkel. Ha karcos a jelenlegi plexid, ennyiért megéri lecserélni!
Kompatibilis: Ti-tech, Gp-Pro, X-Vent, X-R2, Stealth, S4, Airtech, Daystar, Flyer, Syncro, Ghost sisakokkal.
Ár: 6.000 Ft

mail: tyt001@freemail.hu
tel: 70/6199777
p.istvan84@citromail.hu
06205700966
Sziasztok! Eladó cuccaim:
- Dainese T3 52-es kétrészes bőrruha(4 éves,apróbb sérülés a könyökrészen)=60.000 forint
- Auner Cordura motoros kabát XL-es: 20.000 forint, hibátlan
- Ufo Cross nadrág 34-es sárga-szürke-fekete : 10.000 forint
- Akira bukósisak fekete szürke : 5.000 forint
Elérhetőségek: 0670/9772687, Email: richard.horv@gmail.com
Lehet kérdeztem már de ugyan ehez a típushoz a kistankba lévő jeladó nincsen véletlenül?
Üdv!
Van.hogyha kiderül szólj!
Hogy mi kell.
eladó, csere.
Üdv.

Eladó Suzuki Gs 500, igény szerint friss műszakival. Nagyobb csere érdekel (sport, sport-túra) értékegyeztetéssel.
Szevasztok!

Van egy csomó Simson cuccom kosárból. Vázak, kerekek, blokkok, tankok, oldaldeklik stbstbstbstb....
Az egyik fel van újítva teljesen: váz festve, tank, deklik kékre fényezve, motorblokk felújítva, de nincs befejezve.
Ha kell belőle valami, akkor írj!

Képek mailban.
motorsport8@gmail.com
Bocsánat 1 pár!
Szép jó napot mindenkienk! Lenne 2db eladó walky talkym! 2éve vettem zsír ujan. 3 km hatótávolságu! 2 frekvenciájú, 8 csatornás, elemes, nem buvli, papírokkel, eredeti dobozában, beépített zseblámpa funkció,stb. Postávom is, de az után vételt a vevő álja! Ha valakit érdekel akkor írjon mailba:kisluter1996@citromail.hu. Az ára: 2500Ft.
Képet kérésre küldök.
Sziasztok!

Cimbim venne motort elsősorban 600as érdekli max 10 éves, lehetőleg nem össze-bontózott szép és jó meg minden.
Hornet sima, vagy S, kawa z750, gsr600, fz6n, ilyesmik érdekelnék.
Valakinek van eladó vagy tudtok jót?

Köszi!
84 shadow első fékhez cuccaid vannak? féknyerev , tárcsa ilyenek? valami gáz van vele még nemtudom mi de ha kiderül orvosolni kéne