Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló végül is érdekelne minden, csak küldj képet, és keress e-mailban ott egyszerűbb!
palacsinta@citromail.hu
megértésedet köszönöm!
Egy maill cimet,kérnék.
Eladó 2 szezont használt Ixs dzseki xl-es méretben. Könyök, váll, és hát protekotrral. Vizállo, thermobéléssel. Egy apro sérülés van bal alkarnál nem számottevö és a vízzáró réteg nem sérült! Csere nem érdekel! Ára fix 10.000ft Érdeklödni az adatlapomon található elérhetöségeken!
Az még belefér. Ha adsz valami elérhetőséget, akkor megadnám a címet.
Nekem 110-es melbőségem van,és rám bőven jó.
Eladó Givi HPS X01-es cserélhetö állú bukosisak 1 éves alig használt a mérete nem lett jó nagy. Megvan minden eredeti tartózéka gyakorlatilag hibátlan! Mérete M1-57 SOS eladó igy fix 28eft. Új ára 90-100e ft között! Érd.:adatlapon az elérhetöségek!
Eladó Givi HPS X01-es cserélhetö állú bukosisak 1 éves alig használt a mérete nem lett jó nagy. Megvan minden eredeti tartózéka gyakorlatilag hibátlan! Mérete M1-57 SOS eladó igy fix 28eft. Új ára 90-100e ft között! Érd.:adatlapon az elérhetöségek!
Azt nem tudom, de remélem mellben jó lesz, mert ott egy picit erősebb.
2 ujjas az asszony vagy több?
Na megvolt a méregetés. Ha jól értelmeztem a méreteket, akkor jó lesz neki, csak térdben egy picit bő lesz. Szóval érdekelne a kabát.
Kecskemétre kéne, az meg szinte Fehérvár mellett van. Asszonynak kéne valami kabát. Bementünk a boltba és az xxl-es kabát volt neki jó, pedig nem is akkora. Vagy mégis? Na mindjárt leveszem a méreteit.
A kabátnak nincs ujja csak a kesztyűnek
Nem a csukló résznél van hanem a könyökénél,de nem feslik vagy ilyesmi,csak raktam képet róla hogy van egy ilyen hibája.
Nem, a posta nincs benne mert csomagként tudnám asszem csak feladni, az meg egy 1000-es,és igy is ocsó mint állat
De bp-en Veszprémben,Ajkán,Fehérváron,belül bárhova elviszem ingyééé
Ennyiért még kapsz hozzá egy tank benzint is
Szia . Az a kopás az ujján van a kabátnak? Ha megvan még, érdekelne. Az árban a postaköltség is benne van?
Válaszoltam:-)
Írtam
davidka.szili@freemail.hu
Ha valakit esetleg érdekelne, jelezzen....
http://www.expressz.hu/sport/snowboard/kotes/hirdetes-243
36364/
tudnál adni egy mail cimet?
igen+posta.
Sziasztok
Az egyik haverom árulja,HONDA SHADOW V 600 .2000 évjárat de autó csere is érdekli.Iá:900.000 ft.
Tel:06209105503 vagy (csaszacs@freemail.hu)
És 1500ft/db áron adod?
Küldtem mail-t.
Hali van még egy pár db.
Hello!

Vannak még markolatjaid? Ha igen, milyen szinekbe? (Tudom hogy fehér nincs, mert már érdeklődtem anno )