Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A képen látható NoFear mezek 6500Ft/db áron eladók! L-XXl méretig!
NoFear pólók, vadi újonnan, Xl-XXl méretben 5eft/db áron eladók
(Gyakorlatilag egy szar Tesco-s póló áráért kapsz egy EREDETI NoFear pólót...!)

NoFear pulóver Xl-XXl méretben, zsír újonnan 7eft -ért eladó!
ááááá! az utcás én sem hagynám
Igen nagyon jó idő van, nekem is sajog a szívem...Sajna Nekem sincs lehetőségem, csak hétvégén (melo miatt, és h anyóséknál tárolom,mert én a városba az utcán nem merném ott hagyni...)
Jó lenne ma még elővenni a vasat, de sajnos folyamatban az ülés áthúzás. :-(
Szép napot Neked is!
Válaszodat nagyon szépen köszönöm! Megkeresem! További szép napot! Széles utat!üdv!
Szia Notabau!
Nem voltál figyelmetlen! Az oldalt tájékoztatási szándékkal üzemeltetem mint licenszia tulajdonos és nincs rajta ár.A kendőket az üzletekben lehet megvásárolni.Jelenleg két helyen lehet kapni
1. Motoros bizományi Veszprém www.motorosbizomanyi.hu
2. Ajkán : http://www.blackdevilmotor.hu/
Mind a két helyen 1100.- magyar pengőért adják.
Motoros bizományiban már adtak el több darabot (Ők a gyártók, forgalmazók) előre utalással postán tudják küldeni, több db rendelése esetén tudomásom szerint kedvezményt is adnak.
A szélesebb körű üzleti értékesítés 2011. február végén várható(mivel mostanában mennek ki a tájékoztatók, megkeresések az üzletekhez) országosan, ha látnak fantáziát benne a kereskedők.Laznik Zoli tud neked segíteni a részletekben (számlaszám, postázási cím , kért színek stb.)a nik-zmobi@freemail.hu e-milen .Hivatkozz rám nyugodtan.
sziasztok! eldó a gsx-r 1000 k2-őm! 600 000 FT túrázásra használt! sürgős lenne másik motor vásárlása miatt. 0670 421 6829
Szia!

Néztem a honlapot, de az árról ill. a szállításról nem esett szó...(lehet, hogy figyelmetlen voltam)
SAJNÁLOM!....
Sajnos engem is elért a válság.Haldoklik az építőipar,de nem mindenáron adom el.
Eladod...?
- Mitas Enduro Front 90 / 90 - 21 ... gumi, felni, tárcsa ...
- Mitas Enduro Rear 120 / 80 - 18 ... gumi, felni, fogaskerék, tárcsa ...

Suzuki DR350 motoron volt, de szinte bármilyen motorhoz jó.
Ár: 55e
Eladnám zzr1100-as Kawámat.Irányár 450000ft.A motor nagyon megkímélt állapotban van,folyamatosan karbantartott,garázsban tárolt.A szezon végén költöttem rá 250000ft-ot.Hibátlan,nagyon erős blokk(150le).Beszámítok:100000ft-ig robogót,180000ft-ig 400cm3 feletti endúrót.Csak nagyon jó állapotút.Csak telefonon érdeklődj!06209693600
Suzuki AP 50 robogó kiváló állapotban, csak egy hátsó gumi kell rá.
I.ár: 88000 Ft
Suzuki Adress 50 erről kérésre készítek képet.
I.ár: 48000 Ft
Érd: petya-road85@hotmail.com
ELADÓ Motoros versenykesztyű!
Schoeller versenykesztyű (Made in Switzerland), Keprotec kevlár protektor (magas ütéselnyelő képességű) az ujjaknál, a bütyköknél, a csuklónál, stb. Erős marhabőr külsőrész, puha tapadós bőr a tenyérrészen, az ujjaknál perforált bőr. Kék – fekete - fehér színű, mérete: XXL/12. Hőálló, víz, kosz, és olajtűrő anyaga van, rendkívül tartós. És a legfontosabb, hogy rendkívül kényelmes, össze sem hasonlítható egy olcsó kategóriás kesztyűvel.
Teljesen új, sosem használt. Méretprobléma miatt eladó (nagy rám).
Ár: 18.000Ft (bolti ára 24.000Ft)

ELADÓ AGV plexi
AGV Race plexi, víztiszta, újszerű állapotban, tépőfólia bütykökkel.
Kompatibilis: Ti-tech, Gp-Pro, X-Vent, X-R2, Stealth, S4, Airtech, Daystar, Flyer, Syncro, Ghost sisakokkal.
Ár: 6.000 Ft

mail: tyt001@freemail.hu
tel: 70/6199777
Sziasztok!
Eladó cuccaim:
Dainese T3 piros-fekete-szürke 52-es kétrészes bőrruha 65.000
Auner márkájú XL-es fekete cordura kabát 20.000
Ufo cross nadrág 34-es fekete szürke sárga 12.000
Ha valakit érdekli: richard.horv@gmail.com
Tel: 0670/977-2687
Eladó kitűnő állapotban lévő (2-szer használt) M-s méretű motoros túra kabát. Uniszex. Külső, belső protektorok, kivehető termo bélések.
Email: kklk69@freemail.hu
német alfelnigarnitura, 4 db , 4X100as, ET 35 , 15" elado
Bocsi lemaradt: Molinó
Sziasztok!

Eladó 2 db kültéri igényesen minőségi Monster
240x86 cm es
1 db 12.000.-
2 db 20.000.-
Szia!
Adatlapomon ott az email címem írj légyszi oda és küldök képet meg leírom a részleteket.
bali105@t-email.hu